Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Bolest / foto: shutterstock

Mučili ho sušenkami

Kam to ten svět spěje? Dva studenti byli obviněni z toho, že spolužáka mučili čerstvě upečenými sušenkami.

magazin.cz
Kam to ten svět spěje? Dva studenti byli obviněni z toho, že spolužáka mučili čerstvě upečenými sušenkami. Rosario James a Jordan Sallis prý unesli a pak pálili svou oběť čerstvě upečenými sušenkami poté, co se nedohodli na prodeji drog.

Policie potvrdila, že násilníci vyndavali krásně upečené sušenky z trouby a pálili jimi svou oběť na krku a ramenech. Pak ho prý také bili dřevěným pádlem. Jak uvádí agentura Ananova, James a Sallis mu pak dokonce ještě oholili část hlavy. "Bylo to mučení," řekl kapitán Wells z policie v St. Louis. Oběti se podařilo po několika hodinách uniknout a zavolat policii.

Měl modřiny, ale do nemocnice nemusel. Násilníci budou čelit obvinění z těžkého ublížení na zdraví. Není zatím jasné, jak vysoký trest jim za sušenkové mučení hrozí. Jedno ale jisté je: jejich oběť se asi ještě dlouho do pěkně propečené teplé sušenky s chutí nezakousne.

Co na to říkáte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 104