Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Namlouvací tanec Rané a Dominika / foto: Prima TV

VyVolení: sex obrátil vilu naruby!

Tak už je to za námi. Sexuchtiví diváci reality show VyVolení se dočkali. První sex proběhl! V hlavních rolích erotické show z vily byli Dominik a René. Počkali si skoro do rána, vlítli na to v pět ráno.

Ve vile se nejdříve v noci na středu konal taneční maratón, navíc se podával alkohol. René se opila natolik, že nebyla schopna stát. Dominik, který v tanci neexceloval a odpadl jako první, se o ni začal starat. Postupně oba ztratili zábrany a přišly něžnosti. Pak řešili, kde si to rozdají. V kuchyni na stole? V ložnici?

 

Ve tři ráno měla René jasno: „Chci souložit!“ Oznámila to Dominikovi, jenže tomu bylo špatně natolik, že se jakýkoliv sex musel (alespoň na chvíli) odložit. Ale noc byla ještě příliš mladá a času měl nový pár evidentně dost. Kolem půl páté už byl Dominik znovu ve formě a s René i pod peřinou.

 

Zvuky a pohyby byly jasné – tady si někdo pořádně užívá. Po akci navíc René vítězoslavně doplnila: „Tak jsme první!“ Vysmátá a v pohodě, takové byly první chvíle René po milostném dovádění. To Dominik na tom byl mnohem hůř. Byl v depresi a řešil, kdo za co může. René se smíchem prohlásila, že teď jí nejspíš Linda, které Dominika přebrala, asi „střelí do hlavy“.

 
Zamilovaní? Oba!

Druhý den byli milenci často spolu. Občas prohodili pár slov, více ale mlčeli a dlouze se navzájem dívali do očí. René v tom pořádně lítá, do Dominika se zamilovala. Jenže silnější půlka nového páru z vily stále řešila, co jeho úlet udělá s Lindou a jejich vztahem. Budoucnost s Lindou už dlouho plánoval, ona ho navíc podporovala v Duelu…

 

Nakonec si to ale také přiznal. I on se zamiloval, i když to původně nechtěl. Stranou od ostatních, skryti v koupelně, si oba řekli, že v tom pořádně lítají. A pak to přiznali i svým spolubojovníkům z vily. Ne všichni jim to ale uvěřili a Dominikovi vyčítají, že podvedl Lindu.

 

Nejvíc nabroušený je Radim, který přišel do vily s René v páru. I když to, co mezi oběma bylo, označil za „volný vztah“, nehodlal se s novou situací jen tak smířit. „Budete dobré duo. Dominik s velkým pérem a René s malýma prsama!“ pronesl například. „Třeba natočíte seriál o lásce… a žili šťastně až do smrti a měli spoustu dětí,“ dodal pak jízlivě.

 

Prostě, story nové dvojky Dominika a René řeší nejen diváci reality show, ale hlavně její samotní účastníci. Jaký bude mít vztah další vývoj? O tom může už dnes rozhodnout Ivana, která může jednoho z páru vzít s sebou do Duelu a dvojku tak roztrhnout… Udělá to?

Jak tahle láska ve vile skončí?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 357