Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyvolení / foto: Prima TV

VyVolení: Řeší se sex, Duel v pozadí

Nejžhavějším tématem ve Vile VyVolených je poslední dobou vztah Dominika a René. Toto téma předčilo i důležitou věc, jakou je Ivanin výběr soupeře do sobotního Duelu.

A samozřejmě jejich úlet, nebo zamilování, podle toho, z které strany na to nahlížíte, řešíte i vy v diskusním fóru.

 

„Dominik ve vile poslední dobou o ničem jiném nemluvil, že si chce zasouložit. A blbá René mu na to skočila,“ soudila VercaKocik. „René dělá své dceři pěknou ostudu. Kdyby nebyla matka, ať si dělá co chce. Ale má dceru, ze které budou mít ve škole teď dost asi pr…,“ vyčetl René milostné hrátky Keiniczek a doplnil: „Dominik je vůl. Jednou na to dojede…“

 

Řada z vás přemýšlela, co to udělá s Lindou, exVyVolenou, s níž si Dominik již pomalu plánoval společnou budoucnost. „Tak to je fakt hnusný. Chudák Linda, asi vím, jak jí je. Dominik by měl mít velké výčitky,“ napsala sarah_duff.

 

A jiní zase nový pár ve vile ocenili. „No konečně aspoň do toho Dominik vlítnul s René. Popravdě jsem tohle čekal, že se stane. Já jim to přeju,“ uvedl Patrik_10.

 
Výzva

Včerejší večer patřil Ivaně, která měla za úkol vybrat si k sobě soupeře do Duelu. Už po Zúčtování pronesla, že by se chtěla vrátit, že by chtěla zažít ten pocit vítězství a tak si podle toho bude volit i soupeře.

 

Ivana se svého úkolu zhostila opravdu perfektně, její připravená řeč vzala dech nejednomu VyVolenému. Nejvíce však Julimu, kterého si vybrala jako sobotního soupeře zejména proto, že jí připadá nejméně silný, nejméně sympatický a protivný svým chováním. Ivana si myslí, že se prostě přetvařuje.

 

Juli prý sám cítil, že bude vybrán. „Ale jsem šťastný a moc se těším,“ zůstala mu bojovná nálada, i když se cítí jako outsider. Jak to dopadne? Uvidíme v sobotu.

Koho byste z vily vykopli vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 61