Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Paul McCartney / foto: www.boycott-canada.com

McCartney má zas ženskou. Nepoučil se?

Někdejší člen slovutných Beatles, má prý novou přítelkyni. Informoval o tom americký bulvární tisk, který přinesl i společné záběry nového páru.

Pokud jde o ženy, Paul McCartney rozhodně nezahálí. Tedy, on je poměrně pilný i pokud jde o hudbu, novou desku Memory Almost Full vydal poměrně nedávno, pište pořád dokola, že polovina nejslavnějšího skladatelského tandemu v dějinách populární hudby zase natočila skvělé album.

Mnohem vděčnějším se jeví pitvat Paulovo soukromí. Poté, co mu odešla zpěvačka Linda, si Mecca nechal uvázat chomout od bývalé modelky Heather Mills. Nebyl to šťastný nápad, to už teď ví i Paul. Rozvodová jednání stále pokračují a hovoří se o astronomickém vyrovnání v řádu několika desítek miliónů liber.

Zase Linda
Zdálo by se, že Paul na delší čas na ženské pokolení zanevře, ale kampak na věčně mladého Brouka! Ondy se v amerických tabloidních tiskovinách objevily spekulace o tom, že si McCarntey našel novou přítelkyni. Jde o sedmačtyřicetiletou americkou manažerku Lindu Shevell, s níž prý strávil víkend v luxusní čtvrti v New Yorku.  

Linda – McCarntey má evidentně zálibu v tomto dívčím jméně – je viceprezidentkou dopravní společnosti, kterou vlastní její otec. Je rozvedená – dvacet let žila po boku bohatého advokáta, s nímž má dospívajícího syna. Zmíněné fotografie zachycují pár při společných procházkách, v restauraci a také při společném objetí v autě.

Oba dva se prý znali už v dobách, kdy ještě žila McCarnteyho první manželka Linda, která mimochodem rovněž pocházela z New Yorku.

A co na to tiskový mluvčí slavného exBeatla? Odmítl celou věc jakkoliv komentovat s tím, že jde o soukromou záležitost.

Bude mít Brouk Paul konečně štěstí?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 15