Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
VyVolení / foto: Shutterstock

VyVolení: Palce navíc pro výtržníky!

Není žádným tajemstvím, že VyVolení se ve vile často nudí a tak využijí každé možné chvilky na rozptýlení.

Nejinak tomu bylo i v tu noc, kdy se trojice VyVolených (René, Ivana a Milan) nechala vyprovokovat od fanoušků, kteří na ně pokřikovali za plotem vily a ptali se jich na věci, které mají být soutěžícím utajeny. Tři nenechavci chtěli vědět, kdo patří u diváků mezi oblíbence, kdo měl kolik hlasů v Duelu a tak podobně.

Za to stihl René, Ivanu a Milana krutý trest. Nejenže celý den nesměli používat svoje ruce a museli si se vším - krmením a mytím počínaje a převlíkáním konče - navzájem pomáhat, ale zároveň dostali všichni po jednom palci na tabuli, Ivana navíc přišla i o svou imunitu.

Radim versus Dominik
Radim zřejmě nemůže přenést přes srdce to, že si René ve vile našla novou lásku a dělá vše proto, aby jim to znepříjemnil. I když se dušoval tím, že mu jejich vztah nevadí a že je René pro něj minulostí. Jak to tak vypadá, není to tak.

Od rána svoji expřítelkyni nenechal na pokoji a po celou dobu se do ní navážel, schovával jí věci a nenechal hrdličky ani minutu osamotě. Takhle se chová chlap, kterému je jeho bývalá ukradená?

Zúčtování
Ještě než začali VyVolení Zúčtovat, oznámila Tereza Pergnerová divákům, že tuto sobotu čeká soutěžící opět trojDuel, ale tentokrát se vrátí jen jeden z nich. Prvním adeptem na sobotní boj je opět Ivana, ta si z toho nic nedělá a těší se. Samozřejmě doufá, že se opět vrátí.

Podle svých slov hodně přestřelila, když nedávno označila své spolubydlící z vily za adoptivní rodinu. "Byla to kravina. Nic takového tady neplatí, už mi skoro všichni ti lidé lezou na nervy. Budu bojovat, stejně jako všichni ostatní, jde nám všem o peníze a já je chci vyhrát," netajila se svým plánem v úterní Noční show.

Co na to říkáte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 24