Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
VyVolení / foto: Shutterstock

VyVolení: vykopli zamilovanou René

Soutěžící už konečně přišli na to, že taktizování ve hře o 11 milionů je na místě, že se bez něho neobejdou. Proto možná také do Duelu poputuje René.

Bylo pondělí a VyVolení tradičně začali pomalu přemýšlet, komu dají v úterý palec. Většina svůj názor nechtěla ventilovat, Marcela prozradila, že do Duelu pošle Davida, aby si to také vyzkoušel a Milan se klepal strachy, že nejvíce palců dostane právě on.

Šok
Obrovské překvapení pro VyVolené ale čekalo večer. Nečekaně se na obrazovce objevila Tereza Pergnerová, aby jim oznámila, že dneska je čeká Zúčtování. Na Milana šly skoro mdloby, Dominik vytvořil na obličeji nepopsatelný výraz a všichni tuto změnu plánu špatně rozdýchávali.

Poté, co kluci přistavili tabuli a začaly se rozdávat palce, se VyVolení trochu uklidnili a svoje proslovy celkem v pohodě zvládli. Nejvíce palců dostala René a Milan. Jelikož neměl nikdo imunitu, aby mohl rozhodnout, kdo půjde do Duelu, rozhodla o tom hrací kostka. Milan hodil dvě šestky a pětku a René dvě jedničky a šestku. Menší součet hozených čísel tak poslal do Duelu René.

Dominik a úklid
Všichni, co viděli někdy Dominika „pracovat“, položili si jistě otázku, zda je tento hoch vůbec použitelný pro normální život. Dominik se rozhodl, že pobaví své spolubydlící i štáb, aby si vysloužil nějakou hudbu. Ke své zábavě Dominik použil jídlo. Marcelu, která seděla v klidu na masážním křesle, polil tatarskou omáčkou, potom se vrhl na René a Davida.

Mezi nimi vypukla největší válka, ke které byly použity všemožné suroviny od mouky, džusu, šlehačky až po vajíčka. I když to pobavilo nejvíce samotné VyVolené, diváky spíše pobavilo to, co následovalo. Dominik se totiž rozhodl, že všechen nepořádek uklidí sám.

Začal tím, že podlahu chtěl vytírat ubrouskem, po tom, co zjistil, že to nebude to pravé ořechové, vzal do ruky hadr. Tady ale nastal problém. Dominik zřejmě neví, jak s hadrem zacházet, sice z podlahy nepořádek vytíral, ale hadr nevymáchal a ani nevyždímal, pouze ho mačkal.

To neuniklo René, která to neopoměla okomentovat. „Do pytle, už ti někdo řekl, že se ten hadr musí vymáchat? Kde máš kýbl?!“ Dominik kýbl sice měl, ale úplně na jiném konci pokoje, než by ho potřeboval. Těžko říct, jestli bude Dominik pro René ten pravý…

Co si o tom myslíte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 66