Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Dvojčata mají různé otce. Jde to?

Mohou mít dvojčata dva otce? Nesmysl? V Číně se narodila dvojčata a každé má jiného otce!

Mladý Číňan Liu Juan z města Nanjing  přišel na nevěru své ženy velice kuriózním způsobem. Když  zjistil, že je otcem pouze jednoho z dvojčat, která se narodila jeho ženě, podal žádost o rozvod.

Drobeček se mu nelíbil
Liu si všiml rozdílů obou dětí, již v den , kdy se narodila. Starší dítě bylo mnohem větší než druhé, které bylo naopak slabé a neduživé. To ale v případě dvojčat není nic neobvyklého. Podezření v něm začalo klíčit ve chvíli, kdy se ukázalo, že menší dítě má jinou krevní skupinu, svou roli sehrál i fakt, že se mu drobeček nelíbil.

Na své vlastní náklady nechal udělat testy DNA a celou laboratoř šokovalo, když výsledky potvrdily, že je otcem jen většího z dvojčat.

“Manželka se mi přiznala, že se sexuálně stýkala se svým bývalým milencem i poté, co jsme se vzali,” řekl zklamaný muž.

Lékaři připouštějí, že je možné, aby dvojčata měla dva různé otce. Ovšem považují to za naprostou raritu. Jak k tomu tedy dojde? Mužovo sperma totiž dokáže v ženské děloze přežít až 72 hodin, tedy tři dny, což bohatě stačí k tomu, aby se spojilo se spermatem dalšího chlapíka...

Také vám to přijde neuvěřitelné?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 116