Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyvolení / foto: Prima TV

VyVolení: Milan zavařil milencům

Poslední týden ve Vile tráví VyVolení všelijak. Dominik a René jsou kvůli své lásce nejvíce úkolovaní soutěžící, na které si štáb pokaždé připraví nějakou pikantnost.

Včera vyzkoušel jejich trpělivost. Nejdříve dostali společný úkol vyzkoušet si, jak jim to bude klapat venku. Museli tak trávit čas na různých místech vily a ne jen v posteli, jak bylo jejich dobrým zvykem.

Protože ale svůj úkol několikrát porušili, štáb je potrestal přerušením jejich komunikace z očí do očí. Své vzkazy si mohli posílat jen přes Milana. A nebyl by to Milan, kdyby nevymyslel nějakou kulišárnu. Vzkazy, které od milenců dostával, si pokaždé upravil podle svého.

Došlo to až tak daleko, že poslední údajný vzkaz od René pro Dominika byl, že se s ním rozchází a odteď spí na posteli místo Ivany. To Domču tak rozpálilo, že opět porušil úkol a šel za René si tohle vyříkat. Díky tomu oba zjistili, že si Milan vzkazy přibarvoval. Dominik se chtěl Milanovi pomstít a dokonce prosil René, aby si ho vzala s sebou do Duelu. Ta ovšem svého milého neposlechla.

TrojDuel
René si do duelu vybrala podle očekávání Marcelu, I když se Marcela bránila, že sice šátek imunity nemá, ale mohlo by se na ni pohlížet tak, že ho má. Vždy’t si ho vlastně vítezstvím v Duelu zasloužila. René ji ale nemá ráda, a tak na ni žádné ohledy nebrala.

Po zeleném šátku přišla pro Marcelu další rána, Tereza Pergnerová jí oznámila, že se má odebrat do Zpovědnice, kde si má promyslet, koho do Duelu vyzve ona. David si byl jistý, že si Marcela vezme jeho, protože mu řekla, že by si Duel měl taky vyzkoušet. Ale René mu odporovala tím, že se ji Marcela bude chtít pomstít, a proto si vezme Dominika.

Vše se vyřešilo po příchodu Marcely, která potvrdila, že chce dodat energii mladému klukovi, kterému už docházejí síly a zelený šátek nasadila Davidovi.

Co si o tom myslíte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 97