Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Testerka / foto: Shutterstock

Můj job? Testerka erotických hraček!

Pro někoho možná vysněná práce, ale jinak job jako každý jiný. Jen místo obchodních schůzek a setkání máte v kalendáři napsáno: „Od devíti do desíti test vibrátoru, od jedenácti kondom s novou příchutí.“

Magazín Marie Claire vyzpovídal zajímavou ženu. No, spíše ženu se zajímavým povoláním. Jennifer Scott Mobley totiž testuje všechny ty věcičky, které jsou k dostání na internetu jen od osmnácti let. Erotické pomůcky a hračky pro všechny dravce ložnic. Kdo si dosud myslel, že jeho vysněné povolání neexistuje, ten se mýlil.


Považují ji za nymfomanku 

„Jen pár mých přátel, jen ti opravdu nejbližší, vědí, co vlastně dělám za práci. Mnoho lidí ani netuší, že by něco takového mohlo existovat,“ řekla časopisu Jennifer. „Netajím to proto, že bych se snad za to styděla, ale když lidem řeknu, že testuji sexuální hračky a erotické pomůcky, obvykle mě považují za nymfomanku. A to vážně nejsem.“

 

Jennifer dostane od online obchodu, pro který pracuje, neoznačený balíček s novou várkou zboží obvykle dvakrát do měsíce. Je naplněn až po okraj novými výrobky. Testerka si věci připraví a zorganizuje jejich testování. To zní poměrně nudně, že?

 

„Je to tak, do kalendáře si napíšu, kdy se budu věnovat tomu a tomu a kdy něčemu jinému. Tak třeba, od čtyř do pěti novému vibrátoru, od devíti do desíti zase vyzkouším kondom svítící ve tmě.“ Jennifer je prý šťastná, že má velmi chápavého přítele, který ji navíc obvykle „asistuje“ při zkoumání jednotlivých věcí…

 
Testovat? Jste blázni?

Dělat testerku těchto lechtivých věciček, po tom nikdy nijak zvlášť netoužila. Podle svých slov by člověka, který by ji něco podobného předpověděl, považovala za blázna.

 

„Nijak zvlášť jsem se do sexu nehnala. Nikdy jsem nebyla promiskuitní, téměř vždy jsem měla vážný vztah a dlouhodobějšího přítele. První vibrátor jsem si koupila, když jsem byla sama a bylo mi šestadvacet. Chtěla jsem vědět, proč o tom holky furt mluví,“ popisovala Jennifer. Vběhla tehdy do obchodu, nervózní a červená až za ušima, popadla první z regálu, zaplatila a zmizela na ulici.

 

Zkušenost s robertkem zahrnula i do svého komického výstupu, který občas předvádí. Mluví v něm o všem možném, co se týká sexu. Právě tam ji objevil její současný zaměstnavatel. „Zaujala jsem a navrhl mi tuhle práci. Souhlasila jsem a začaly mi chodit první zásilky se zbožím,“ doplnila Jennifer.

 
Jako u zvrhlíků

V prvním balíku byla třicítka kondomů. Různých značek, barev, příchutí, žebrované i zcela hladké. Ve druhém pak tucet vibrátorů. Není divu, že to pak v ložnici Jennifer vypadalo jak v doupěti zvrhlíků. Všude se válely penisy, pouta, biče, kondomy a nejrůznější vibrující věcičky.

 

Testerka ale bere svůj džob vážně. Každou věc podrobí důkladné prohlídce i praktickému testu. A ne jednomu. „Vše testuji několikrát, jednou to rozhodně nestačí, protože záleží i na náladě. Notebook si beru do postele, abych si mohla dělat rychlé poznámky. Např. „na dotek slizké“, „má podivnou pachuť“ apod. Také kontroluju pevnost a výdrž těch věcí, jestli je možné s tím zacházet hruběji, jestli se to při pádu nerozbije. No a nakonec testuju samozřejmě i požitek z používání. A věřte, mám vysoké nároky,“ zakončila se smíchem Jennifer.

A co vy? Chtěli byste mít takové zaměstnání?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 324