Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Shutterstock.com

Vězeň si žiletkou uřízl penis

Muž odpykávající si osmnáctiměsíční trest za držení zbraně byl objeven poté, co si žiletkou uřízl penis.

Že mužům sahají s nožem na to nejcennější jejich rozzlobené manželky, to není až tak řídkým jevem. Některé z nich jsou pak přitom oslavovány ve feministických kruzích jako bojovnice s mužskou tyranií. Ale aby si penis uřízl muž o své vlastní vůli, to už je velmi nezvyklé. Na nádobíčko se přece takto nesahá, učí se od kolébky každý chlapík.

Britský vězeň ale tohle jedenácté přikázání porušil. Dozorci věznice v Bristolu ho v kaluži krve našli časně ráno. Podle vedení káznice si muž ublížil jednoznačně sám, cizí zavinění nebylo zjištěno. Prý je to vážné, dokonce velice, uvedli šéfové věznice, zda se podařilo penis zachránit už ale neuvedli.

Nešťastník je podle listu The Sun jedním z dvaceti tisíc vězňů, kteří si každoročně za katrem ve Velké Británii ublíží. Těžko říci, proč to dělají. Že by pocit viny?

Sklony k sebepoškozování neměl
Tenhle vězeň byl převezen do nemocnice a po ošetření zranění byl vrácen zpět do vězení. Ředitel věznice Juliet Lyon prohlásil, že u muže se nikdy neobjevovaly sklony k sebepoškozování či sebevraždě. Nyní ovšem bude oddělen od ostatních vězňů a budou ho pečlivě hlídat, aby se o něco podobného nepokusil znovu. A neodřízl si zase něco jiného...

“Každoročně se v přeplněných věznicích pokusí o sebepoškození na 22 tisíc vězňů. Dávat lidi s psychickými problémy do vězení, když potřebují lékařskou pomoc, dělá zbytečné škody a kriminalitu to nijak nezmírňuje,” dodal ještě celkem nasupený ředitel věznice.

Patří takový chlap do vězení, nebo do blázince?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 233