Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
StarDance / foto: CT

Záruba končí, ale má Světlanu

V dalším díle taneční show StarDance vypadl sportovní komentátor ČT Robert Záruba. Nejspíš mu to však nevadilo, když se na něj vzápětí pověsila manželka Světlana, s níž se rozvádí.

Zdá se, že televizní pár k sobě znovu našel cestu. Světlana sledovala Robertovo vystoupení společně se synem Viktorem. Seděla těsně u parketu a nespustila z komentátora oči. Když pak přenos skončil, vrhla se k němu, jako by neplatilo, že se už rozešli. Záruba si pak Světlanu něžně odvedl do šatny.

 

„Já vlastně ani nevím, jak to s námi všechno je. On proběhnul už nějaký soud. Ale to rozhodnutí ještě nenabylo právní moci,“ řekl deníku Blesk Záruba. O rozvodu se mu přímo mluvit nechtělo, že by se pár usmířil a vrátil se k sobě? „Je to opravdu tak. Jinak by mu nepřišla fandit na StarDance,“ sdělil listu zdroj z Primy, kde blonďatá moderátorka uvádí hlavní zpravodajskou relaci.

 
Schmitzer jde dál

magazin.cz
Sám Záruba při přenosu řekl: „Je tady v sále žena, o kterou mi hodně jde.“ Bylo zřejmé, že myslí na Světlanu. Hádky jsou zapomenuty, co bude dál? Vydrží oběma manželům náhlé usmíření? Možná, že stará láska přece jenom nerezaví...

 

Záruba byl jediným zástupcem ČT v soutěži, společně s devatenáctiletou tanečnicí Vandou Dětinskou se neustále zlepšoval, na postup to ale nakonec nestačilo. Naopak stále pokračuje Jiří Schmitzer, který je mezi diváky nesmírně populární, i když na parketu rozhodně nepatří k nejlepším.

 

O jeho popularitě svědčí i skutečnost, že v sobotu byla zahájena na internetu dražba jeho tréninkových „gatí“ a vyvolávací cena je slušných tisíc korun českých. Výtěžek poputuje organizaci Člověk v tísni.

 

V sobotu byli nejlepším párem herečka Tatiana Vilhelmová s tanečníkem Petrem Čadkem. Oba zatančili sambu na jedničku a získali nejvíce bodů. Přitom populární herečku bolí páteř a zdálo se, že možná ani na parket nevyleze...

Kdo je favoritem ve StarDance podle vás?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 15