Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
David Beckham / foto: Emporio Armani

David Beckham ukázal rozkrok!

Co skrývá v kalhotách David Beckham, to více než naznačují šokující fotografie.

magazin.cz
Fotbalový záložník a manekýn David Beckham způsobil včera naprostou senzaci po té, co byla odhalena nová kampaň na spodní prádlo značky Emporio Armani, které se stal tváří na rok 2008. Místo obličeje totiž dává na odiv spíše svůj ehm… rozkrok. Mužství je sice schováno ve slušivých slipečkách, nicméně fotka velice jasně naznačuje, co má doma Victoria za poklad.

Otázkou je, zda si svého pokladu Victoria váží, když chodí po světě a trousí perly typu “Jsem gay,” a podobně.

Na druhou stranu fotbalistům zřejmě stačí, když manželka vypadá k světu (což zase Victoria ano, pokud je vaším typem anorektička) a jinak ať si říká, co chce. Protože tomuto párečku to evidentně klape.

magazin.cz
V rozhovoru pro ELLE minulý týden prozradila: „Byla to láska na první pohled. Potkali jsme se, já mu napsala svoje číslo na letenku. Prý si ho pak několikrát opsal, aby o něj nepřišel. Nyní vedle něj ulehám vždy nahá, miluji, když cítím jeho kůži na svém těle.“

Losna, nebo Mažňák?
Jelikož s kampaní na svou řadu spodního prádla přišel i Calvin Klein, jemuž dal své tělo všanc herec Mark Wahlberg, uspořádala internetová sekce US Weekly anketu, zda je víc sexy Beckham, nebo Wahlberg. Co byste řekli, zatím vede odhalený rozkrok - celými 63 %!

Která z kampaní se vám líbí víc?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 305