Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Ilustrační foto / foto: Jakub Kynčl

Hledá se Miss. Přihlaste se!

Pokud si myslíte, že máte šanci stát se jubilejní dvacátou Miss ČR, není na co čekat. Na přihlášení do nového ročníku soutěže krásy zbývá pouhý měsíc.

magazin.cz
Letošní Miss ČR má být podle Zapletala speciální. "Chystáme několik akcí, například Valentýn s Miss," uvedl prezident soutěže. Lákadla pro zájemkyně jsou přitom jasná - milión korun v hotovoti a kabriolet Mazda MX-5 (na obrázku vpravo) k tomu.

Ani Miss Sympatie neodjede městskou hromadnou dopravou, dostane klíčky od nového modelu Mazdy 2. Všechny tři vítězky, tedy Miss ČR, Miss Sympatie a další dívka v pořadí pak dostanou ještě novou střechu nad hlavu v podobě ubytování v luxusních pražských bytech.

Pokud nemáte odvahu, dostatečné proporce, nebo správné pohlaví, abyste se přihlásili sami, můžete se stát patronem některé své kamarádky, která má podle vás šanci. V případě, že takto doporučíte budoucí Miss, přijdete si na slušné peníze - rovných sto tisíc korun.

Přihlásíte do Miss ČR sebe nebo dívku ze svého okolí?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 34