Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Angelina Jolie / foto: Archiv

Co chtějí ženy od plastických chirurgů?

Oči jako Katie Holmes, žhavě vyšpulené rty Angeliny Jolie a tělo jako Jessica Biel – takhle vypadá dokonalá žena. Aspoň podle požadavků, jimž poslouchají plastičtí lékaři v Beverly Hills.

Specifické atributy tří hereček jmenovaných v úvodu článku se dostaly na seznam "Hollywood's Hottest Looks" jenž vychází z průzkumu Beverly Hillského institutu estetické a rekonstruktivní chirurgie.

Dle doktorů se jejich klienti nechtějí přesně podobat svým idolům, ale na své tělo aplikovat specifické rysy slavných tváří a těl. Nejpopulárnější ženský nos tedy vlastní hvězda "Grey's Anatomy" Katherine Heigl. Zatímco britská herečka Kerira Knightley je zase považována za ideál tvaru lícních kostí. Došlo i na hvězdičku bulváru Paris Hilton, její kůže je jedničkou v poptávce.

A co muži?
V mužské stáji se dostal do čela nos Leonarda DiCapria, žádané je i tělo, které v současné době a současném životě používá fotbalista David Beckham. Pány, nebo snad jejich protějšky, okouzlily oči posledního představitele agenta 007 Daniela Craiga, líce George Clooneyho a posledním kouskem do skládačky jsou rty Matta Damona.

Dle doktora Fleminga z Beverly Hillského institutu, se pacienti chtějí dívat na odpočinuté energické a hlavně mladistvé tváře, které vídají jako celebrity v módních časopisech.

Jaký je váš idol?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 92