Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
DIVA Premium Vodka / foto: trifter.com

Luxusní pití? Vodka s diamanty

Pořádáte mejdan a chcete své hosty obšťastnit nějakým zajímavým pitím? A přitom nepijí nic jiného než vodku? Řešení je snadné. Internetový magazín Trifter sestavil žebříček nejzajímavějších i nejluxusnějších vodek na svět

Nejluxusnější a asi i nejdražší vodkou na světě je DIVA Premium Vodka (na obrázku nahoře). Třikrát destilovaný nápoj je původem ze Skotska. Tohle pití je unikátní tím, že je filtrováno přes drť diamantů a drahokamů.

 

Ostatně, precizně opracované kameny, včetně diamantů, jsou umístěny i do středu láhve. Cena za ni je závratná, můžete ji koupit za dva tisíce liber, ale i za 540 tisíc liber (což je v přepočtu zhruba 22 miliónů korun). Kolik zaplatíte, záleží na tom, jaké „kamínky“ budou ukryty v láhvi.

 
Se zlatými kousky

Další prémiovou vodkou je Gold Flakes Supreme, kterou vyrábějí ve Francii. Je čtyřikrát destilovaná, ale to na ní není to nejzajímavější. Ještě důležitější je to, že v pořádně ostrém nápoji plavou 24karátové kousky zlata.


 

magazin.cz
 

Poměrně zajímavou možností na party může být Tommy Gun Vodka, která se stáčí do 750 ml láhve v podobě automatu Thomson 1928. Zajímavé je i jméno výrobce, kterým je americký podnik Alphonse Capone Enterprises.


magazin.cz

 
Alkohol v tubě

Vodka může být i v tubě, připomínající zubní pastu. Místo na kartáček ji ale umisťujete rovnou do krku. Takový nápoj je k dostání v Rakousku a Německu, ve 190 ml tubách můžete mít tři příchuti – brusinkovou, citronovou a speciální nazvanou Energy.


magazin.cz

 

A co takhle česneková vodka? I ta se vyrábí a dokonce přímo v zemi původu tohoto nápoje – v Rusku. Výrobce vedle česnekové nabízí i další říznou vodku – křenovou.


 

magazin.cz
 

Aby zvláštní příchuti byly kompletní, v Arizoně se dá sehnat zase kaktusová vodka.

Jaká by podle vás bylo nejoriginálnější pití?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 18