Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

Kam s mobilem v autě? Možností je hned několik

Kdo drží během jízdy mobilní telefon v ruce, ten riskuje nejenom nehodu, ale ten riskuje také pokutu a udělení bodů.

Za co všechno může stres

Stres – pro někoho každodenní společník. Pravdou je, že se mu mnohdy jenom těžko vyhneme. Všeho moc škodí, a proto bychom se měli stresovým okamžikům co nejvíce vyhýbat. Co všechno může mít stres na svědomí?

Rustikální kuchyně se vracejí na výsluní

Zhlédli jste se v rustikálním nábytku? Nedivíme se. Je osobitý a má svůj šarm. Obzvláště kouzelná může být rustikální kuchyně, a to i v paneláku.

Nové auto se zárukou kvality a rozumné ceny? Jedině Kia

Pokud přemýšlíte nad koupí nového auta a chcete skloubit bezvadné jízdní vlastnosti s designem a příjemnou cenou, pak zvolte vůz Kia. Nehledejte kompromis, když můžete mít vše, co od automobilu očekáváte.

Recept na nový život

Život je plný překvapení a mnohdy neprobíhá přesně podle našich představ a plánů. Život je zkrátka o změnách, ale také o nových příležitostech a možnostech. Jak začít nový život?

Na internetu můžete ušetřit ještě více než jste si mysleli

Nakupování na internetu je jedním slovem praktické. A levnější. Prodejci nejsou nuceni vynakládat vysoké částky za pronájmy kamenných obchodů, což následně promítají do nižších cen svého zboží.

Kvalitní sušička prádla výrazně usnadňuje život

Pokud vám připadá, že v domácnosti trávíte příliš mnoho času úklidem, vařením, praním, žehlením a dalšími činnostmi, jež vás obírají o volné chvilky, je na místě vážně uvažovat o pořízení moderních přístrojů.

Ponožky v sandálech, síťovky i galoše slaví návrat

Světoví návrháři oprášili původní trendy a udělali z nich opětovný hit. Za kolik se prodávají módní kousky známé spíše ze skříní našich babiček?

Kteří slavní otevřeně přiznávají víru u Svědků Jehovových?

Na seznamu této náboženské společnosti se vyskytují jména mnohých známých osobností. Kteří sportovci, herci či zpěváci jsou nebo byly její součástí?

Rodinné domy u Prahy jsou už z poloviny vyprodány, tak si pospěšte

V posledních deseti letech výrazně stoupla poptávka po nemovitostech v hlavním městě. Důvodů je hned několik.

Novější články Starší články Starší články