Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

Darujte relax v podobě wellness pobytu

Přemýšlíte, čím obdarovat blízkého člověka, který všechno má? Dárkem v podobě regenerace v lázních rozhodně nešlápnete vedle. V současné uspěchané době udělá nerušený odpočinek skutečnou radost.

Jak vybrat obývací stěnu, aby slušela obývacímu pokoji?

Přestože dominujícím prvkem obývacího pokoje bývá sedací souprava, neměli byste podceňovat ani výběr ostatního nábytku jako je například obývací stěna.

Jaké novinky chystá brněnská ZOO pro své návštěvníky?

Loňský rok se pro brněnskou zoologickou zahradu stal rekordním v počtu návštěvníku a také letos se plánuje řada inovací a atraktivních programů. Kromě již existujících nápisů v místním Hantecu je toho opravdu hodně.

Proč se vyplatí nakupovat elektroniku po Vánocích?

Je lepší nakoupit elektroniku ve slevách před Vánoci, nebo počkat raději na povánoční slevy? To je věčná otázka, již není vůbec snadné zodpovědět. Ve spoustě případů je výhodnější nakupovat až po Štědrém dnu.

Stírací los teď setřete i online

Češi milují stírací losy a tržby z jejich prodeje stále rostou. Víte ale, že si stírací los máte možnost užít i v online casinu?

Jak úspěšně dodržet novoroční předsevzetí

Dáváte si pravidelně novoroční předsevzetí a vydrží vám maximálně pár týdnů? Nezoufejte, podobně jsou na tom lidé na celém světě.

Práce z domu či homeoffice: Klady a zápory

Možnost pracovat z domova je dnes čím dál častější. Zaměstnanci ji vítají jako příjemný benefit. Homeoffice má své klady, ale i své zápory.

Jak se o Vánocích vyhnout hádkám?

Vánoce by měly být svátky klidu a pohody. Ovšem mnohdy je realita přesně opačná. Jak se o Vánocích vyhnout hádkám?

Kdo jezdí po dálnici stovkou?

Potkáváme je a nechápeme. Hezké auto, uvnitř normálně vypadající člověk a po prázdné dálnici jede stovkou. Jak je to možné? Pokusili jsme se rozdělit tyto „stovkaře“ do několika skupin.

Vlasy v zimě trpí, dopřejte jim speciální výživu

V zimě dostávají vlasy pořádný zápřah. Neustálé střídání tepla zimy, velké mrazy, čepice, pod kterou se pokožka hlavy potí a další faktory ovlivňují kvalitu vlasů.

Novější články Starší články Starší články