Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

Milionářské choutky aneb když boháči utrácejí své miliony

Zajímá vás, jaké libůstky si za své peníze dopřávají nejbohatší lidé? Na čem si ujíždí třeba takový Bill Gates nebo Roman Abramovič? Kromě aut posázených diamanty a super luxusních jachet jsou to často i nezvyklé zvláštnosti.

Proč se často cítíme špatně bez důvodu?

Jak je možné, že „normálně žijeme“ a přitom máme často špatný pocit z věcí, které děláme?

Konec mindrákům s malým poprsím!

Ženské poprsí bylo odjakživa symbolem erotična a smyslnosti. Bohužel ne všechny ženy mají to štěstí na pevná a velká ňadra, ale zato si všechny ženy přejí, aby jejich poprsí bylo krásné.

Posviťte si na to!

Svítidla všeho druhu patří bezesporu k základnímu vybavení každé domácnosti. A nejen tak k ledajakému! Svým designem a schopností prosvítit každý pokoj totiž dokáží skvěle podtrhnout interiér.

Jak na kvalitní spánek? Důležité je správné povlečení

Bez vydatného spánku nemáme druhý den dostatek energie a nemůžeme podávat nejlepší výkony. Pravidelný režim a plnohodnotný proces regenerace během noci je podmíněn i tím, jak dobře máme zařízenou ložnici.

Zákaz kouření ve vlastním autě? V Rakousku již zavedeno!

Necháme se inspirovat našimi sousedy a zavedeme také u nás zákaz kouření v autě? A koho by se mělo toto nařízení týkat? Řidiče, nebo kohokoliv, kdo je ve voze přítomen?

Ukončete sousedské spory jednou provždy!

Vadí vám neustálé dohady s vašimi sousedy kvůli úklidu společných prostor? Často řešíte, kdo uklízí lépe, hůře, nebo kdo se povinnému úklidu schválně vyhýbá? Oslovte spolehlivou úklidovou firmu a vaše dohady budou minulostí!

Sršeň asijská tu bude za 4 roky. Připravme se na invazi.

V české kotlině jsme zvyklí, že přes teplé měsíce nás otravují včely, vosy a dokonce i sršně. Zanedlouho sem ovšem přiletí ještě něco horšího.

I květiny si nyní můžete nechat doručit online

Jako uživatelé internetu jste si už jistě zvykli nakupovat online nejrůznější spotřební zboží, jako je elektronika, nábytek apod.

Stavba či rekonstrukce svépomocí? Na to raději zapomeňte!

Plánujete rekonstrukci, opravu, nebo kompletní stavbu nového domu? Pohráváte si s myšlenkou, že vše zvládnete sami bez odborné pomoci? Dobře své rozhodnutí zvažte, ukvapenost se nemusí vyplatit!

Novější články Starší články Starší články