Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

6 nejčastějších otázek ohledně piercingu

Zdobení těla je ve 21. století běžnější než kdy dříve. Ačkoli piercingy stále ještě nejsou vyloženě mainstremovou záležitostí, podle nejnovějších průzkumů má nějaký zhruba 30 % obyvatel naší země.

Robotický vysavač uklidí bez námahy i vaší přítomnosti

Automatické spotřebiče jsou trendem poslední doby, přičemž robotický vysavač mezi ně bez debat zapadá, a na trhu více či méně úspěšně etabluje.

Prázdné stěny? Oživit je lze snadno

Připadá vám, že je interiér vašeho domu nebo bytu až příliš sterilní? Pokud ano, je vhodné ho něčím oživit. Pokud zde máte jenom prázdné stěny, je nejvyšší čas začít přemýšlet nad vhodnou dekorací.

Na co nezapomínat při návštěvě wellness centra

Relax v bazénu, sauně či solné jeskyni patří mezi oblíbené činnosti mnoha lidí.

Čím si zbytečně komplikujeme život

Neustále jste v jednom kole? Nestíháte! Přáli byste si někdy, aby měl den více než 24 hodin? Možná si jenom špatně organizujete čas a děláte některé věci úplně zbytečně. Čím si zbytečně komplikujete život?

Budoucnost stavitelství a architektury

Člověk je ve své podstatě velmi destruktivní tvor. Hodně věcí dokáže vytvořit, ale také zničit. A planetě v mnoha ohledech docházejí síly.

JURA jde se svými kávovary ještě dál

Co byste očekávali od moderního kávovaru? Rychlou přípravu lahodné kávy stisknutím jediného tlačítka? To jste dost skromní.

Jak získat zbrojní průkaz? A co byste o něm měli ještě vědět?

Pokud jste se dívali na akční americký film, v němž měli hlavní hrdinové při ruce neustále střelnou zbraň, možná jste si zateskli nad tím, že byste pro případ nouze a jako sebeobranu také chtěli mít nějakou zbraň u sebe.

Nebaví vás uklízení? Naučte se udržovat pořádek!

Uklízení nepatří mezi zrovna oblíbené činnosti. Pokud vás uklízení skutečně nebaví, naučte se udržovat pořádek. Je to snadné, a navíc pak nestrávíte uklízením dlouhé hodiny.

Kam s mobilem v autě? Možností je hned několik

Kdo drží během jízdy mobilní telefon v ruce, ten riskuje nejenom nehodu, ale ten riskuje také pokutu a udělení bodů.

Novější články Starší články Starší články