Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

Jak zabavit děti na dovolené? Jde to i za pár korun!

Přinášíme několik osvědčených tipů pro prázdninovou zábavu vašich ratolestí. Nemusíte ani příliš utrácet za drahé hračky. Stačí, když zavzpomínáte na dobu svého mládí a ukážete dětem některou z vašich oblíbených aktivit.

Blíží se Den houpacích sítí. Oslavte ho siestou

Uprostřed léta – 22. července - slaví svůj den houpací sítě – symbol letní pohody, uvolněnosti a spokojeného života. Pokud jste v ní ještě neleželi, tak tuto neděli bude nejpříhodnější chvíle to vyzkoušet.

Co Slované v létě rádi konzumovali?

Přinášíme několik tipů na lákavé pochoutky ze slovanské kuchyně, které se výborně hodí pro horké letní dny.

Věci, které můžete vidět jen ve velkoměstě

„Životu na vesnici se nic nevyrovná,“ tvrdí mi skálopevně známá, zatímco já, milovník města, jen nevěřícně zírám. Jak by venkov mohl konkurovat kavárnám, divadlům, pirátům v tramvaji, chodníkovým závodům či venčení kuřat?

Žďárské vrchy jsou ideálním místem pro letní dovolenou

V České republice se nachází spousta krásných míst, která stojí za návštěvu. Dokonce se najdou i oblasti, jež mnohé turisty lákají v letním období mnohem více než nějaké přímořské destinace.

Kde všude se vám hodí italština?

Italský jazyk není sice tolik rozšířen jako jiné světové jazyky, přesto se však jeho znalost vyplatí. Zasahuje totiž do různých oblastí, se kterými se běžně setkáváme.

Hledáte moderní bydlení v Praze? Zajděte se podívat do vzorového bytu v Jinonické Rezidenci

V rezidenčních lokalitách vyrůstají úspěšné developerské projekty, u nichž je kladen důraz na kompletní občanskou vybavenost a komfortní dostupnost městskou hromadnou dopravou.

Když to přeženete s opalováním: Domácí první pomoc

V horkých letních dnech trávíme venku spoustu času, a tak se může stát, že nám kůži spálí sluníčko. První pomoc můžete najít doma.

Na Kase už koupíte všechno. Nyní i se slevovým kódem 200 Kč

Jeden z největších e-shopů Kasa.cz nabízí široký sortiment zboží, kde nyní můžete uplatnit slevový kupón až do výše 200 Kč.

Nadměrné pocení: Pomoc z přírody

Horké letní počasí s sebou nese problém nadměrného pocení. Pomocnou ruku můžeme hledat v přírodě.

Novější články Starší články Starší články