Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky MÓDA:

Kolekce triček pro milovníky českých retro příběhů je tady!

Chcete zazářit v opravdu stylovém tričku? Pořiďte si triko s potiskem známých večerníčkových hrdinů, jako jsou Maxipes Fík nebo Bob a Bobek.

Vybudujte si doma své ženské království

Každá žena si zaslouží mít doma nějaké své místečko, kousek prostoru, kde se bude moci věnovat jen sama sobě a objevovat svůj půvab.

Lepicí pásky s potiskem využijete doma v mnoha případech

Při drobných úpravách domácnosti, ale třeba i zasílání balíků poštou, se vám jistě budou náramně hodit kvalitní lepící pásky. V některých případech je navíc praktické pořídit si varianty s potiskem.

Sto let a stále trendy! Dámské boty Converse nestárnou

Ačkoliv kalendářně je jaro, při pohledu z okna je jasné, že letos se spíše skočilo rovnýma nohama doprostřed léta.

Šicí stroj se doma vždycky hodí

Šicí stroje se do českých domácností začaly dostávat v 19. století, kdy je ze svých cest přivezl cestovatel Vojta Náprstek.

Zarostlého barbara změní barber shopy v sexy chlapa!

O českých mužích se říká, že o sebe příliš nedbají, nemají tendence dbát o svůj vzhled a sledovat módní novinky.

Tetování jmen dětí - vyjádření vzájemného pouta nebo módní trend?

Tetování ku příležitosti narození vlastního potomka. To bývá přání klientů, se kterým se v posledních letech setkávají tetovací salóny čím dál častěji, a které má mnoho podob.

Jaro přichází. A s ním i luxusní spodní prádlo

Co na sebe?

Když kráse předchází bolest a tradice to vyžadují

Pod pojmem krásná žena si většina z nás představí štíhlou dlouhovlasou dívku se souměrnými rysy, uhrančivým pohledem plnými rty.

To nejhorší, co si můžete vzít na sebe

Myslíte při oblékání na svůj vzhled, nebo spíše na své pohodlí? Především by vás mělo zajímat vaše zdraví a právě podle toho volit oblečení. I když není zrovna podle poslední módy.

Starší články Starší články