Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky MÓDA:

Přemýšlíte, co manželce k Vánocům? Vyberte noční košili, župan či pyžamo

Pokud patříte do skupiny lidí, která nakupuje vánoční dárky s předstihem, zřejmě už přemýšlíte, co jednotlivým členům rodiny zakoupit.

Co darovat mužům pod stromeček?

Lámete si hlavu, jakým vánočním dárkem muže bezesporu potěšíte? Tričko je sázkou na jistotu. Zejména pokud zvolíte trička sportovní, s vtipnými nápisy, veselými obrázky či filmovými hrdiny.

5 důvodů pro nákup obuvi online

Kvalitní obuv je základem správné chůze i běhu. Pokud aktuálně sháníte boty na jakékoli nošení, určitě se budete dívat i do nabídek internetových galerií. Nebo ne?

Nadčasová móda, která se jen tak neomrzí

Do svého šatníku často řadíme módní kousky, které se zrovna nosí. Ovšem jsou mezi nimi i stálice, které se vrací rok, co rok na scénu a nikdy se neomrzí.

Kdo má židli, bydlí! Máte ale designovou židli?

Zařizování je zábava, pro někoho dokonce vášeň. Zejména, pokud milujeme design. A nemusíme zůstávat jen u toho skandinávského, kterého je všude až přehnaně. Světu vládne italský design.

Jak vybrat dětské boty, aby nohy zůstaly v suchu a teple?

Chladné počasí se hlásí o slovo, přičemž občas ho okoření ještě déšť, brzy dokonce i sníh. Sandály dětem obujete opět až příští rok, momentálně přichází na řadu teplejší obutí.

Konečně si můžu dopřát designové brýle. A ne jedny!

Taky při výběru dioptrických brýlí hledíte hlavně na to, aby jejich design byl co nejuniverzálnější a hodil se k většině vašeho šatníku? Taky je vám líto, že si nemůžete dopřát i odvážnější model s nápaditým designem?

Zima se blíží: Víte, jak vybrat lyžařské brýle

Pro mnohé milovníky tepla doslova tristní zpráva. Podzim už ovšem začíná vládnout pevnou rukou a zimní období na sebe nenechá dlouho čekat. Už nyní byste si měli zkontrolovat stav vaší zimní výbavy!

Trendy podzimní obuv? Jednoznačně kotníčková

Ani se nenadějeme a budeme tu mít podzim se vším všudy. Jste na něj, milé dámy, připraveny? Protože nejsnáze se prochládá od nohou, brzy byste z botníku měly vytáhnout kvalitní podzimní obuv. Nebo si pořídit novou. Trendy samozřejmě.

Na internetu můžete ušetřit ještě více než jste si mysleli

Nakupování na internetu je jedním slovem praktické. A levnější. Prodejci nejsou nuceni vynakládat vysoké částky za pronájmy kamenných obchodů, což následně promítají do nižších cen svého zboží.

Starší články Starší články