Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky MÓDA:

Postele, které šetří prostor

Ne každý má velkoryse řešený byt, do kterého se mu vejde vše, co potřebuje.

Rihanna je nejen skvělou zpěvačkou, ale taky pracovitou ženou, která inspiruje

Slavná zpěvačka se úspěšně prosadila v módním i kosmetickém průmyslu, je vidět, že všestrannost jí nechybí. Aby se jednou Ester Ledecká nemusela na lyžích spokojit se stříbrem!

Hojení permanentního make-upu a přípravu na zákrok nepodceňujte!

Hojení permanentního make-upu není náročné, ani netrvá příliš dlouho. Každý, kdo se na zákrok chystá, nebo ho nedávno podstoupil, by ale měl dodržet několik pokynů.

Naše nejznámější vánoční ozdoba - Moravská hvězda – je známá spíše v zahraničí

Moravská hvězda je fenomén, který se Moravě a vůbec celé České republice dlouho vyhýbal. Není však ostuda, že ji znají spíše za hranicemi? Pojďme se nyní společně projít v její stručné historii.

Káva místo kosmetiky – na co se dá využít?

Bez kávy si mnozí z nás ani neumí představit den. Kofein nás dokáže nejenom povzbudit, ale také zlepšit stav pleti. Přispívá totiž k regeneraci buněk, a tak udržuje i naši pleť krásnou a zdravou.

Sháníte ložní povlečení atypických rozměrů? Poradíme vám, na koho se obrátit

Současný trh s ložním prádlem je poměrně rozmanitý, přičemž vybrat si můžete z pestré škály materiálů, ba dokonce i rozměrů.

Nábytek do gastronomických provozoven a hotelů nabízí společnost DUBLINO

V gastronomickém odvětví je konkurence vysoká, zákazníci stále náročnější, a proto je nezbytné zaujmout je nejen lahodnými pokrmy, ale také moderním nábytkem, jenž zvýší jejich gastronomický zážitek.

Pizza, carpaccio, nikotin – jak vznikla tato pojmenování a co je spojuje?

Zajímavý svět etymologie ukrývá mnoho slov, za jejichž původem stojí některá více či méně známá historická osobnost.

Přemýšlíte, co manželce k Vánocům? Vyberte noční košili, župan či pyžamo

Pokud patříte do skupiny lidí, která nakupuje vánoční dárky s předstihem, zřejmě už přemýšlíte, co jednotlivým členům rodiny zakoupit.

Co darovat mužům pod stromeček?

Lámete si hlavu, jakým vánočním dárkem muže bezesporu potěšíte? Tričko je sázkou na jistotu. Zejména pokud zvolíte trička sportovní, s vtipnými nápisy, veselými obrázky či filmovými hrdiny.

Starší články Starší články