Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Kde lépe okoukat hvězdný styl, než v seriálu / foto: HBO.com

Staňte se hvězdou! Snadno a rychle

Závidíte celebritám jejich pohádkový život a sníte o tom být jako ony? Není to tak nesplnitelné přání. Hvězdu z vás mohou udělat i mnohem prostší věci. Přečtěte si o detailech, které hvězdy spojují a přijměte je za své!

magazin.cz
Voda ukazuje styl!
Bez ní by to nešlo a ví to samozřejmě i hvězdy - pitný režim striktně dodržují. Slavné osobnosti se však nespokojí jen tak s něčím. V jejich kabelkách a rukou se nejčastěji objevuje láhev vody kvalitní značky a vyšší ceny. Takže Evian, Pellegrino nebo Vittel. Ty postačí i pro celebrity - začátečníky, měli byste ale vědět, že opravdové hvězdy dávají přednost luxusním skvostům za tisíce.

Doplňky jsou základ!
Pokud nemáte auto, pro začátek musí stačit oční clona. Černé obří „muší“ brýle jsou nutností, žádná star bez nich z domu nevychází. Některé z nich jdou dokonce tak daleko, že je neodkládají ani v místnosti, což možná kdysi působilo trendy a tajemně, dnes je to spíše k smíchu. Vůbec nevadí, že se vám na nožičce brýlí nevyjímá nápis jako je Dior, Gucci nebo Chanel. Lepší brýle neznačkové, než falešné.

magazin.cz
Značková kabelka/ taška je však základ, proto začněte šetřit. Louis Vuitton je nejlepší volbou pro svou tradici, kvalitu a dokonalý design. Navíc je Vuitttonka neuvěřitelně nadčasová. Opět zde platí pravidlo: od podvrhů této slovutné značky ruce pryč. Každý takový fake pozná a vy místo dojmu hvězdy zanecháte jen dojem módního ignoranta.

Dalším působivým doplňkem je pokrývka hlavy. Pokud vám některá výjimečně sluší, klidně si na ní postavte svou image. Hot tipy jsou pletená jednobarevná čepice a kšiltovka truckerka – spolu s brýlemi ideální maskovací výzbroj (maskovat se dá i nevyspání nebo neumyté vlasy). Přestože nejste celebrita, s těmito doplňky vzbudíte pozornost.

Oblečení musí být originální
Nesnažte se obléknout od hlavy až k patě do značkového. To umí každý: přijít do obchodu a odnést si to samé, co má na sobě figurína. Mnohem stylovější je kombinovat trendy kousky oblečení s těmi nadčasovými, značkové s těmi ze sekáče a vrstvit. Dělá to tak většina módních ikon.

Pokud si v módě nejste jistí v kramflících, požádejte o radu kamarádku nebo kamaráda, jehož styl obdivujete. Pokud se osvědčí, pasujte ho na svého módního stylistu.

Životní styl dělá hvězdu

magazin.cz
I když šetříte na kabelku, investovat do charity už se stalo mezi hvězdami pravidlem. Koneckonců nemusí to být pouze peníze, co lze věnovat. Můžete si ukrojit ze svého volného času a darovat ho třeba babičkám a dědečkům v domově důchodců. Oblečení, které nepasuje k vašemu hvězdnému stylu, zase ocení děti v dětském domově. Pak svůj dobrý skutek oslavte na divoké party, kterým celebrity také holdují vrchovatě. 

Které hvězdy obdivujete?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 42