Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyznavačka emo stylu / foto: sxc.hu

Emo girls baví i štvou!

Emo fanatiky poznáte okamžitě podle specifického stylu oblékání. Minule jsme si popsali, jak může vypadat emo boy, teď se vrhneme na emo girl.

Základem šatníku je vždy černá barva. Ta určitě převyšuje nad ostatními barvami. Doplňují ji převážně červená, růžová, tmavě zelená, bílá. Důležitým prvkem této módy jsou vzory látek a těmi jsou hlavně pruhy, hvězdy, puntíky, srdíčka, šachovnice, lebky.
 
Nesmíme zapomenout také na potisky, které zdobí hlavně trika a většinou jsou to názvy kapel nebo nějaká důležitá sdělení světu.
 
Střihy úzké, hodně na tělo 
Střihy jsou většinou velmi úzké. Trika, tílka, saka, kalhoty, šortky, mikiny by měly být hodně na tělo. Výjimku tvoří sukně a šaty, které jsou většinou áčkového střihu a složené z několika vrstev volánů.
 
Boty emo girls nosí většinou sportovní a to conversky, skate boty, ale také martensky (nejlépe ty barevné) nebo balerínky. Barva obutí závisí na barvě oblečení. Převažuje černá, červená, růžová, bílá a ani s potisky to není jiné.
 
Důležitým prvkem emo outfitu jsou doplňky. Takže nesmí chybět různé čelenky do vlasů ať už plastové nebo látkové na zavazování a samozřejmě ani čepice (kšiltovky, kloboučky, bekovky), sponečky, výrazné náušnice.
 
Všeho moc, tak je to dobře 
Nezapomeňte také na korále (perly jsou cool a nemusí být pravé), velice častým doplňkem je i výrazná kravata a náramky. To vše nejlépe v ohromném množství a nebojte se ulítlých barev.
 
Boky ozdobte pásky a klidně si jich oblékněte několik naráz, na ruce patří bezprsté rukavice, na nohy navlékněte podkolenky nebo návleky. Oči schovejte za ohromné černé brýle a své nezbytnosti uložte do tašek a baťohů, které zdobí opět nápisy a také odznáčky, šátky, řetězy.
 
Důležitou kapitolou v životě emo vyznavačky je účes a líčení. Emo účes by měl být crazy, základem je ofina nebo dlouhá patka a samozřejmě barva, která je buď černá nebo fakt hodně tmavá, ale použít se dá vlastně jakákoliv neobvyklá barva na vlasy – bílá, červená, růžová, kterou obarvíte buď celou hlavu nebo si s její pomocí vytvoříte na hlavě barevné proužky.
 
Nezapomenout na piercing 
Líčení musí být kontrastní, to znamená světlá pleť versus černě podmalované oči. Odvážnější z vás mohou použít k orámování svých smutných oček i červenou tužku nebo stíny. Třešničkou na dortu je slzička, kterou si nakreslíte pod jedno oko.
 
Poslední nezbytností k dosažení perfektního emo vzhledu je piercing a tetování. Piercing by neměl chybět v obočí, ale nejlépe vypadá v horním tru, kde nahrazuje pihu krásy. Tetování je jemné, preferují se hvězdy a ornamenty.

Co si myslíte o emo stylu?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 154