Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Tlumené barvy letos frčí / foto: Quelle.cz

Na zimu nakupujte i v pánském

Co vám nesmí chybět v šatníku na podzim a v zimě?

magazin.cz
Podzimní a následně i zimní móda se bude ubírat spíše elegantní cestou. Důležité bude zvýraznit siluetu postavy, objeví se dlouho nepoužívané materiály, bude se kombinovat romantický ženský styl s pánskými prvky a neméně důležitou roli budou hrát v našich šatnících doplňky. Vezmeme to ale hezky po pořádku.

Barvy frčí tlumené
Zaměřte se na černou, šedou, starorůžovou, hnědou, červenou a oranžovou. Zůstává stále zlatá, která se k teplým barvám typickým pro podzimní spadané listí hodí více než stříbrná. Tu si nechte až napadá chladný bělostný sníh.

Doplňky jsou nezbytné

magazin.cz
Minipsaníčka do ruky se trochu zvětšila a stala se mnohem praktičtějšími. Ty, pro které je nemyslitelné mít neustále jednu ruku obsazenou kabelkou, si mohou pořídit model doplněný koženým či kovovým páskem, který jednoduše navlečou na zápěstí. Horkým trendem se stanou rukavice dlouhé až k lokti, které můžou být kožené i pletené.

Pokud doma vyhrabete široký kožený pásek po mamince, máte vyhráno, vy ostatní si určitě zajděte alespoň jeden koupit, vyplatí se to. 

Botky budou na podzim s jemně zaoblenou špičkou na širším stabilním podpatku. Barvy volte přírodní, materiálem by měla být hladká kůže či semiš. Hlavu si zahřejte klasickými barety. Podobně jak to dělá Jennifer Lopez, které baret neobyčejně sekne.

Co na sebe?
Dámičky si určitě musí pořídit kostým se sukní, nejlépe v elegantní šedé barvě. Pod sáčko oblečte romantickou halenku nejlépe z jemného hedvábí. Takto teď chodí oblékaná sexbomba Carmen Electra, která absolutně vyměnila šatník a udělala dobře. Je z ní teď glamour baba a kde jsou ty časy, kdy hopsala po pláži v neforemných rudých plavkách?
Dobrou volbou budou i pánské kalhoty, kterým nesmí chybět puky.

Šaty volte v chladných měsících z úpletu – zahřejí vás a ještě budete šik. Vše doplňte buď prodlouženou bundou nejlépe staženou  v pase a nebo naopak extrémně krátkou bundičkou, která  by určitě měla být kožená.

Jsou lepší kabelčičky nebo velké kabely?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 16