Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Sarah Jessica Parker / foto: HBO.com

Nejméně sexy žena planety zvolena!

Sarah Jessica Parkerová patří mezi nejlépe oblékané ženy světa, teď ale získala titul nejméně sexy ženy. Radost z toho nejspíše mít nebude, ale prý už je za zenitem...

Hvězda seriálu Sex ve městě, herečka Sarah Jesicca Parkerová, je všeobecně považována za perfektně oblékanou krásku pyšnící se nekonečně dlouhýma nohama. Velké pozdvižení proto vzbudila anketa pánského magazínu Maxim o nejméně sexy ženu planety, kde ji čtenáři svými hlasy suverénně vynesli na první místo.

Podle zničujícího výzkumu se Sarah zkrátka mužům vůbec nelíbí. "Pro někoho to sice může být překvapivý výsledek, nicméně Sarah je již za svým zenitem. V kráse jí již dávno převálcovaly mnohem mladší herečky," uvedl jeden z redaktorů nemilosrdně.

Další místo v anketě o nejméně sexy ženu obsadila třeba nestárnoucí zpěvačka Madonna nebo problémová hvězdička Britney Spearsová.

Jak se líbí S. J. Parker vám?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 370