Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky MÓDA:

Naše nejznámější vánoční ozdoba - Moravská hvězda – je známá spíše v zahraničí

Moravská hvězda je fenomén, který se Moravě a vůbec celé České republice dlouho vyhýbal. Není však ostuda, že ji znají spíše za hranicemi? Pojďme se nyní společně projít v její stručné historii.

Káva místo kosmetiky – na co se dá využít?

Bez kávy si mnozí z nás ani neumí představit den. Kofein nás dokáže nejenom povzbudit, ale také zlepšit stav pleti. Přispívá totiž k regeneraci buněk, a tak udržuje i naši pleť krásnou a zdravou.

Sháníte ložní povlečení atypických rozměrů? Poradíme vám, na koho se obrátit

Současný trh s ložním prádlem je poměrně rozmanitý, přičemž vybrat si můžete z pestré škály materiálů, ba dokonce i rozměrů.

Nábytek do gastronomických provozoven a hotelů nabízí společnost DUBLINO

V gastronomickém odvětví je konkurence vysoká, zákazníci stále náročnější, a proto je nezbytné zaujmout je nejen lahodnými pokrmy, ale také moderním nábytkem, jenž zvýší jejich gastronomický zážitek.

Pizza, carpaccio, nikotin – jak vznikla tato pojmenování a co je spojuje?

Zajímavý svět etymologie ukrývá mnoho slov, za jejichž původem stojí některá více či méně známá historická osobnost.

Přemýšlíte, co manželce k Vánocům? Vyberte noční košili, župan či pyžamo

Pokud patříte do skupiny lidí, která nakupuje vánoční dárky s předstihem, zřejmě už přemýšlíte, co jednotlivým členům rodiny zakoupit.

Co darovat mužům pod stromeček?

Lámete si hlavu, jakým vánočním dárkem muže bezesporu potěšíte? Tričko je sázkou na jistotu. Zejména pokud zvolíte trička sportovní, s vtipnými nápisy, veselými obrázky či filmovými hrdiny.

5 důvodů pro nákup obuvi online

Kvalitní obuv je základem správné chůze i běhu. Pokud aktuálně sháníte boty na jakékoli nošení, určitě se budete dívat i do nabídek internetových galerií. Nebo ne?

Nadčasová móda, která se jen tak neomrzí

Do svého šatníku často řadíme módní kousky, které se zrovna nosí. Ovšem jsou mezi nimi i stálice, které se vrací rok, co rok na scénu a nikdy se neomrzí.

Kdo má židli, bydlí! Máte ale designovou židli?

Zařizování je zábava, pro někoho dokonce vášeň. Zejména, pokud milujeme design. A nemusíme zůstávat jen u toho skandinávského, kterého je všude až přehnaně. Světu vládne italský design.

Novější články Starší články Starší články