Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky MÓDA:

5 důvodů pro nákup obuvi online

Kvalitní obuv je základem správné chůze i běhu. Pokud aktuálně sháníte boty na jakékoli nošení, určitě se budete dívat i do nabídek internetových galerií. Nebo ne?

Nadčasová móda, která se jen tak neomrzí

Do svého šatníku často řadíme módní kousky, které se zrovna nosí. Ovšem jsou mezi nimi i stálice, které se vrací rok, co rok na scénu a nikdy se neomrzí.

Kdo má židli, bydlí! Máte ale designovou židli?

Zařizování je zábava, pro někoho dokonce vášeň. Zejména, pokud milujeme design. A nemusíme zůstávat jen u toho skandinávského, kterého je všude až přehnaně. Světu vládne italský design.

Jak vybrat dětské boty, aby nohy zůstaly v suchu a teple?

Chladné počasí se hlásí o slovo, přičemž občas ho okoření ještě déšť, brzy dokonce i sníh. Sandály dětem obujete opět až příští rok, momentálně přichází na řadu teplejší obutí.

Konečně si můžu dopřát designové brýle. A ne jedny!

Taky při výběru dioptrických brýlí hledíte hlavně na to, aby jejich design byl co nejuniverzálnější a hodil se k většině vašeho šatníku? Taky je vám líto, že si nemůžete dopřát i odvážnější model s nápaditým designem?

Zima se blíží: Víte, jak vybrat lyžařské brýle

Pro mnohé milovníky tepla doslova tristní zpráva. Podzim už ovšem začíná vládnout pevnou rukou a zimní období na sebe nenechá dlouho čekat. Už nyní byste si měli zkontrolovat stav vaší zimní výbavy!

Trendy podzimní obuv? Jednoznačně kotníčková

Ani se nenadějeme a budeme tu mít podzim se vším všudy. Jste na něj, milé dámy, připraveny? Protože nejsnáze se prochládá od nohou, brzy byste z botníku měly vytáhnout kvalitní podzimní obuv. Nebo si pořídit novou. Trendy samozřejmě.

Na internetu můžete ušetřit ještě více než jste si mysleli

Nakupování na internetu je jedním slovem praktické. A levnější. Prodejci nejsou nuceni vynakládat vysoké částky za pronájmy kamenných obchodů, což následně promítají do nižších cen svého zboží.

Vykročte do podzimního počasí s novou dámskou kabelkou Desigual či Anekke!

Ráda byste okouzlila svým dobrým vkusem šéfa, kolegyně v práci, kamarádky anebo novou známost? V tom případě rozšiřte svou garderobu o značkové doplňky.

Správné tričko to řekne za vás!

Každá příležitost si zaslouží zvláštní oblečení. A trička s potiskem jsou celkem běžným doplňkem každého z nás. Jenomže nabídka v různých obchodech, nemusí splňovat naše očekávání.

Novější články Starší články Starší články