Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Asus / foto: Shutterstock

Předražená sexy kůže

Tahle sexy kůže obaluje sexy tělo. Ale ne, nekoukejte na tu modelku. Mrkněte vedle. Mluvíme o notebooku, který drží v rukou...

Kůže za 30 000

magazin.cz
Chcete-li se odlišit, patrně oceníte rozšíření nabídky „kožených” modelů značky ASUS o model F8P, který patří do střední váhové a vyšší výkonové skupiny. Kombinuje totiž hmotnost 2,6 kg a 14,1” WXGA LCD s procesorem Core 2 Duo, Radeonem HD 2400 s 256 MB vlastní grafické paměti, 2 GB RAM a až 250 GB pevným diskem.

Otočná webkamera s rozlišením 3 megapixelů je výtečná jak pro teleconference a videochat, tak pro nahrávání přednášek či prezentací přímo „od stolu“. Bezpečnost má na starosti čtečka otisků a šifrovací modul TPM. Samozřejmostí je WiFi s podporou A/B/G či A/G/N a bohužel také povinná výbava v podobě jedné ze čtyř verzí Windows Vista. To vše za cenu 28 900 Kč, což je poněkud mnoho…

E-papír – hudba (blízké) budoucnosti

magazin.cz
Jihokorejská společnost LG.Philips na mezinárodní výstavě CES (Consumer Electronics Show) v Las Vegas návštěvníky ohromila 14,3“ barevným ohebným displejem, nebo, chcete-li elektronickým papírem.

Displej, jehož velikost dosahuje přibližně velikosti formátu A4, má rozlišení 1280x800 pixelů a dokáže zobrazit 16,7 miliónu barev. Díky tomu jde zatím v ohledu specifikací o nejpokročilejší obrazovkou svého typu.

Brzy se tak můžeme dočkat situace, kdy si na stejném elektronickém papíře budeme ráno prohlížet noviny, po cestě do práce sledovat dění na burze a večer sledovat nějaký film…

„Elpíčka“ kvalitně

magazin.cz
Pamatujete si na ně ještě? Gramofony a „elpíčka“, které ještě nějakých 20 let zpátky hrdě trůnily na vyvýšeném místě našich obývacích pokojů? My ano, dokonce se nám doma ještě nějaké desky válejí a také proto nás zaujal tento přístroj – Crosley Songwriter CD Recorder.

Jde o zařízení, které i technicky méně zdatným jedincům umožňuje zkonvertovat stopu ze starých gramofonových LP a přepálit ji na CD či nahrát na kazetu. Mimoto zařízení samozřejmě umožňuje i pouhý poslech vašich zaprášených vinylů, takže nostalgii, za 400 dolarů je to vaše.

Projektor do ucha

magazin.cz
Klasický projektor má již ve svém vlastnictví kde kdo. Není snad zábavnější trošku vybočovat z řady? Odpovídáte-li ano, pak se podívejte na tohohle broučka.

Společnost 3M jej představila na letošním veletrhu CES v Las Vegas a do ostrého prodeje jej plánuje uvést co nevidět. A oč že to jde?

Miniaturní projektor určený pro použití s mobilními přístroji jako jsou přenosné multimediální přehrávače či mobilní telefony. Zařízení o velikosti ušního špuntu využívá technologie LED a je schopné zobrazit vysoce kvalitní 40" (a dokonce i větší) obraz.

Co na to říkáte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 29