Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Solární světlo Philips – nejmodernější design značkové kvality

Chcete mít kvalitně osvětlenou zahradu bez spotřeby elektrické energie?

Žárovky? Jedině LEDky

Vysoká životnost a nízká spotřeba elektrické energie, to jsou hlavní přednosti tzv. LED žárovek, které v současné době patří mezi nejúspornější způsoby osvětlení vůbec.

Jaké bývají problémy s DPF?

Jestliže vlastníte dieselový automobil, jehož rok výroby je 2004 a vyšší, potom jeho nedílnou součástí je filtr pevných částic.

Tento rok spadly už 4 velké dopravní letouny. Bojíte se létat?

Letecké katastrofy jsou vždy obrovskou tragédií. Stávají se v civilní i vojenské sféře, s malými i velkými letadly, nebo vrtulníky. Ovšem nejhorší je situace, když se zřítí velké civilní dopravní letadlo a zahynou desítky lidí.

Robotizace v průmyslu postupuje mílovými kroky

„Ale já nevím, jak mám ty umělé dělníky nazvat. Řekl bych jim laboři, ale připadá mně to nějak papírové.“ „Tak jim říkej roboti.“

Valentino Rossi - italský nestárnoucí fenomén

Bude mu brzy 40. Je stále jeden z nejlepších. A je to Ital, který má rád Českou republiku! Jak se zapsal brněnský okruh do kariéry jednoho z nejúspěšnějších motocyklových závodníků?

Co byste měli vědět dříve, než zainvestujete do svého prvního kola

Rozhodli jste se toto léto strávit na cyklovýletech? Co byste měli vědět před koupí kola a na co byste si měli dát pozor?

Aby bazén přinášel radost, ne starost

Toužíte po vlastním bazénu? Nejste sami. Ponořit se do osvěžující vody je obzvláště v parných letních dnech snem snad každého. Tato touha se snadno může stát realitou.

Proč je u nás tak dobré pivo aneb o největším z našich sládků

Co se důležitého událo na sklonku 18. století v našich zemích z hlediska výroby piva? František Poupě – průkopník vědeckého pivovarství a zakladatel první pivovarské školy na světě se v tuto dobu ujímal vedoucí úlohy v oboru.

Čím a jak létají nejmocnější vládci světa?

Možná jste už přemýšleli, jaká letadla používají prezidenti a premiéři nejmocnějších zemí světa. Budete překvapeni, ale nejsou to letadla podobná malým soukromým tryskáčům, nýbrž ty největší stroje, které se kdy vyráběly.

Novější články Starší články Starší články