Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Co byste měli vědět dříve, než zainvestujete do svého prvního kola

Rozhodli jste se toto léto strávit na cyklovýletech? Co byste měli vědět před koupí kola a na co byste si měli dát pozor?

Aby bazén přinášel radost, ne starost

Toužíte po vlastním bazénu? Nejste sami. Ponořit se do osvěžující vody je obzvláště v parných letních dnech snem snad každého. Tato touha se snadno může stát realitou.

Proč je u nás tak dobré pivo aneb o největším z našich sládků

Co se důležitého událo na sklonku 18. století v našich zemích z hlediska výroby piva? František Poupě – průkopník vědeckého pivovarství a zakladatel první pivovarské školy na světě se v tuto dobu ujímal vedoucí úlohy v oboru.

Čím a jak létají nejmocnější vládci světa?

Možná jste už přemýšleli, jaká letadla používají prezidenti a premiéři nejmocnějších zemí světa. Budete překvapeni, ale nejsou to letadla podobná malým soukromým tryskáčům, nýbrž ty největší stroje, které se kdy vyráběly.

Nezdráhejte se investicí do výroby

Dobrou zprávou je, že se v poslední době velmi daří průmyslu, což mimo jiné umožňuje zlepšování výrobních procesů. Firmy při výrobě mohou používat ty nejmodernější prostředky.

Minitel, francouzský konkurent internetu

Zatímco v devadesátých letech většina Evropanů objevovala internet, ve Francii k němu byli spíše skeptičtí. Ne snad proto, že tamní obyvatelé by byli zpátečničtí, ale kvůli minitelu, telekomunikačnímu systému z 80. let.

Sušička prádla vám ušetří obrovské množství času. Jak vybrat tu pravou?

Málo místa na sušení prádla, vlhký byt, kde vše špatně schne, mnohočetná rodina s nikdy nekončícím přívalem svršků… To vše jsou problémy, které hravě vyřeší praktická pomocnice do domácnosti – sušička prádla.

Jak se zbavit vlhkosti v domě?

Starší rodinné a bytové domy, které již něco pamatují, mají často problém se zvýšenou vlhkostí, jež jde od země. Sklepy i první patra jsou pak mnohem náchylnější na tvorbu plísní.

Co dělat, když vám nestartuje auto? Možná potřebujete novou autobaterii

Nechce vám nastartovat auto v tu nejméně vhodnou chvíli? Potom je čas na servis. Podívejte se, kde všude může být problém.

Jaká je budoucnost zabezpečování objektů?

Zloději jsou čím dál vynalézavější a drzejší. Ano, v dnešní době pro ně již často nejsou překážkou bezpečnostní dveře, mříže na oknech nebo psi na zahradě.

Novější články Starší články Starší články