Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Co mají společného BITCOIN a Templáři?

Bitcoin. Fenomén dnešní doby. Nikdo mu do detailu nerozumí a všichni jej obdivují. Templáři. Tajemná, nesmírně bohatá organizace s pevnou vnitřní hierarchií a pravidly, podléhající jen papeži. Fenomén doby před tisíci lety.

Jak nabýt jistoty? Udělat si test otcovství!

Jsem to opravdu já?

Přezdívky světových vůdců

Taťka, mamka, špekoun, brambůrek, loutkář a kruťas. Zajímá vás, co mají taková kuriózní pojmenování společného? Ne, nejedná se o postavičky z animovaného seriálu, jak by se leckdo mohl mylně domnívat. Jde o osoby velmi mocné.

Víte, k čemu slouží populární karambity?

Populární nůž

Bude kvůli uprchlíkům nedostatek žen?

Jak jste si jistě všimli, drtivou většinu uprchlíků, kteří k nám přicházejí z Afriky a blízkého východu tvoří muži. Mladí muži. Co s tím? Země západní Evropy možná budou mít velký problém.

Brusky a vrtačky Makita: Skvělí společníci kutilů i profesionálů

Pracovní pomocníci

Richard u Litoměřic: Podzemní nacistická továrna opět ožívá

Znalci válečné historie jistě ví, že se jedná o největší podzemní továrnu z dob druhé světové války. A právě tito nadšenci by si neměli nechat ujít den otevřených dveří, který se uskuteční již tuto sobotu 9. září.

Erotické masáže Praha – umění oddalování orgasmu

Současná doba upřednostňuje kariéru před osobním a intimním životem – zpětné nastolení rovnováhy je někdy těžké, erotické masáže Praha si však s vaší vnitřní disharmonií dokáží poradit.

Neodymové magnety: ani jste nevěděli, že je potřebujete

Jaké jsou vaše koníčky? Čím se zabýváte ve volném čase, jaké je vaše povolání a jaké domácí vychytávky používáte a upřednostňujete? No, vlastně je to úplně jedno.

Srpen 1968 - první příznaky rozpadu SSSR? Kdo jej tehdy vedl?

Vojska Varšavské smlouvy vstoupila dne 21. 8. 1968 do Československa. Dominovali vojáci mnohonárodnostního SSSR, tedy Rusové, Ukrajinci, Gruzínci a tak dále.

Novější články Starší články Starší články