Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Asus představil v Barceloně novinky, potěší hlavně kvalitním fotoaparátem a umělou inteligencí

Společnost Asus přichází na trh s novými modely telefonů, díky kterým se stane tvrdým soupeřem pro konkurenční značky. V rámci veletrhu MWC prezentovala smartphony řady ZenFone 5. generace.

Jak ušetřit za energie v domácnosti? Využijte bezplatného online rádce

Každá domácnost má snahu co nejvíce šetřit, aby provoz bytu nebo domu nestál zbytečně moc peněz.

Nejlepší letní pneu 205/55 R16 pro sezónu 2018

Poslední sníh mizí a na většinu řidičů čeká oblíbené přezouvání jejich plechový mazlíčků. Mnozí z nich si jistě kladou otázku, který dezén letos zakoupit.

Zimní výhody odhlučněného vozu

Zima umí řidičům a majitelům osobních vozů připravit nejednu horkou chvilku a náledí, sníh či nízké teploty příliš nesvědčí ani autům samotným.

Internetové připojení na doma. Kde a za kolik?

Internet na doma

Jak udržovat své auto v čistotě?

Máte rádi čistotu? A to nejenom u vás doma, ale také ve vašem voze? Pokud ano, dáme vám pár tipů, jak se vám povede auto v dokonalé čistotě dlouhodobě udržovat. Není to zase až tak nic složitého.

Jak zvýšit výkon vozu? Je několik moderních postupů

Ne každý má automobil jenom na to, aby se přepravil z bodu A do bodu B. Mnoho lidí u aut hledí třeba i na jejich výkon.

Co mají společného BITCOIN a Templáři?

Bitcoin. Fenomén dnešní doby. Nikdo mu do detailu nerozumí a všichni jej obdivují. Templáři. Tajemná, nesmírně bohatá organizace s pevnou vnitřní hierarchií a pravidly, podléhající jen papeži. Fenomén doby před tisíci lety.

Jak nabýt jistoty? Udělat si test otcovství!

Jsem to opravdu já?

Přezdívky světových vůdců

Taťka, mamka, špekoun, brambůrek, loutkář a kruťas. Zajímá vás, co mají taková kuriózní pojmenování společného? Ne, nejedná se o postavičky z animovaného seriálu, jak by se leckdo mohl mylně domnívat. Jde o osoby velmi mocné.

Novější články Starší články Starší články