Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Brusky a vrtačky Makita: Skvělí společníci kutilů i profesionálů

Pracovní pomocníci

Richard u Litoměřic: Podzemní nacistická továrna opět ožívá

Znalci válečné historie jistě ví, že se jedná o největší podzemní továrnu z dob druhé světové války. A právě tito nadšenci by si neměli nechat ujít den otevřených dveří, který se uskuteční již tuto sobotu 9. září.

Erotické masáže Praha – umění oddalování orgasmu

Současná doba upřednostňuje kariéru před osobním a intimním životem – zpětné nastolení rovnováhy je někdy těžké, erotické masáže Praha si však s vaší vnitřní disharmonií dokáží poradit.

Neodymové magnety: ani jste nevěděli, že je potřebujete

Jaké jsou vaše koníčky? Čím se zabýváte ve volném čase, jaké je vaše povolání a jaké domácí vychytávky používáte a upřednostňujete? No, vlastně je to úplně jedno.

Srpen 1968 - první příznaky rozpadu SSSR? Kdo jej tehdy vedl?

Vojska Varšavské smlouvy vstoupila dne 21. 8. 1968 do Československa. Dominovali vojáci mnohonárodnostního SSSR, tedy Rusové, Ukrajinci, Gruzínci a tak dále.

Automobil Tesla 3 a sériová výroba? Jak je to doopravdy.

Přesně před 14 dny začala sériová výroba nového elektromobilu Tesla Model 3. Tehdy se psalo o tom, že si třetí vyrobený kus šéfové firmy přehazují jak horký brambor, neboť původně měla patřit jednomu, který ji dal druhému.

Sedm důvodů, proč třídit odpad

V České republice třídí odpad sedm obyvatel z deseti.

Tradice zvaná Bílé peklo - kde se vzala a co znamená?

Možná jste v televizi již zahlédli fanoušky oděné do jednotně bílé barvy, možná jste byli sami její součástí. Tzv. „Bílé peklo” je již dlouholetou tradicí mnoha hokejových klubů. Kde ale vlastně začala?

Dárek ke dni otců? Zkuste koženou peněženku

Vhodný dárek tátovi?

Nekouříte? Zmizte ze zahrádky dovnitř. Rodí se nový trend.

České hospody se brání protikuřáckému zákonu. Ať si nekuřáci užijí pobyt ve vnitřních nezakouřených prostorech, které si vybojovali a venkovní zahrádku nechají pouze kuřákům.

Novější články Starší články Starší články