Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Dokážou všichni poskytovatelé internetu splnit to, co slibují?

V současné době se více než 40 % domácností připojuje k internetu skrze Wi-Fi. Postupně se však do obcí a měst zavádí vysokorychlostní kabelový internet.

LED světla, která vás překvapí!

Přidání LED elementů je často využívaný způsob, jak vylepšit design mnohých věcí, které nás doma obklopují (dokonce i oblečení) a LED inovace jsou skutečně v kursu.

Originální přání na domácí tiskárně

Aneb jak se může vyvinout telefonní hovor.

Levné úsporné žárovky umí pěkně pozlobit

Touha po menších účtech za elektřinu, ale i zákaz prodeje klasických žárovek, nás vede k jejich výměně za LED žárovky. Nejsou levné, takže šetříme, a pak se divíme.

Chraňte svůj majetek speciálními krycími plachtami

Gril, bazén, dětské pískoviště, nebo třeba zahradní nábytek. Ale také stavební materiál či topivo různého druhu. To vše v letní sezoně necháváme víceméně bez povšimnutí a nezakryté. V zimě to už je ale jiné.

S moderním naftovým vozem musí být spojena mimořádná péče

Máte některý z novějších naftových automobilů? Pokud ano, je na místě zajímat se o jeho technické specifikace. Tedy hlavně o to, co je a co není jeho součástí.

Chcete spokojeně bydlet? Řešte klima v interiéru

Spokojené bydlení má mnoho podob. Většina lidí se celkem logicky soustředí na to, jak jejich bydlení vypadá. To je určitě krok správný, ale není jediný.

Hýčkejte si své oči!

Věděli jste, že až osmdesát procent veškerých okolním vjemů zpracovávají vaše oči? Proto je na místě si je náležitě hýčkat. Mimo jiné i kvalitním osvětlením.

Poradíme, jak zateplit dům

Zateplení domu je správným krokem pro úsporu energií, a tedy i financí. Aby byl účinek co možná největší, musí být zvolen vhodný materiál o dostatečné tloušťce.

Čisté a voňavé prádlo. Jaké spotřebiče vybrat?

Ručnímu praní prádla dávno odzvonilo. Každá domácnost jistě ocení pomocníka, který za vás vypere. V posledních letech většina domácí k pračkám pořizuje další spotřebič – sušičku.

Novější články Starší články Starší články