Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Erotické masáže Praha – umění oddalování orgasmu

Současná doba upřednostňuje kariéru před osobním a intimním životem – zpětné nastolení rovnováhy je někdy těžké, erotické masáže Praha si však s vaší vnitřní disharmonií dokáží poradit.

Neodymové magnety: ani jste nevěděli, že je potřebujete

Jaké jsou vaše koníčky? Čím se zabýváte ve volném čase, jaké je vaše povolání a jaké domácí vychytávky používáte a upřednostňujete? No, vlastně je to úplně jedno.

Srpen 1968 - první příznaky rozpadu SSSR? Kdo jej tehdy vedl?

Vojska Varšavské smlouvy vstoupila dne 21. 8. 1968 do Československa. Dominovali vojáci mnohonárodnostního SSSR, tedy Rusové, Ukrajinci, Gruzínci a tak dále.

Automobil Tesla 3 a sériová výroba? Jak je to doopravdy.

Přesně před 14 dny začala sériová výroba nového elektromobilu Tesla Model 3. Tehdy se psalo o tom, že si třetí vyrobený kus šéfové firmy přehazují jak horký brambor, neboť původně měla patřit jednomu, který ji dal druhému.

Sedm důvodů, proč třídit odpad

V České republice třídí odpad sedm obyvatel z deseti.

Tradice zvaná Bílé peklo - kde se vzala a co znamená?

Možná jste v televizi již zahlédli fanoušky oděné do jednotně bílé barvy, možná jste byli sami její součástí. Tzv. „Bílé peklo” je již dlouholetou tradicí mnoha hokejových klubů. Kde ale vlastně začala?

Dárek ke dni otců? Zkuste koženou peněženku

Vhodný dárek tátovi?

Nekouříte? Zmizte ze zahrádky dovnitř. Rodí se nový trend.

České hospody se brání protikuřáckému zákonu. Ať si nekuřáci užijí pobyt ve vnitřních nezakouřených prostorech, které si vybojovali a venkovní zahrádku nechají pouze kuřákům.

Konečně přichází teplo. Vítr ve vlasech v kabrioletu za padesát tisíc?

Jaro, slunce, voda, vítr, krása, romantika…. Láska! A…kabriolet!! …Na to nemám, řeknete si. Ale to není pravda! Můžete mít spoustu krásných kabrioletů na léto už za padesát tisíc korun.

Sovětské a americké vlajky na Den vítězství. Absurdita vystřídala jinou.

Pamatujete slavné fotky tanků obsypaných šeříky? Efektivní Američané – padlo jich při našem osvobození jen 248. Jak se Den vítězství slavil před rokem 1989 a jak se slaví nyní?

Novější články Starší články Starší články