Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Ani Stalin neútočil na rodinu tak, jako to dnes dělá Brusel, říká Václav Klaus

Bývalý český prezident uspořádal panelovou diskusi, na které se probíralo stoleté výročí vzniku Československa.

Co dělat když je venku ošklivo, aneb navštivte únikové hry!

Přichází podzim a s ním i sychravé deštivé dny. To ale neznamená, že je musíme celé trávit zavření doma, protože i za takového počasí se dá užít spousta zábavy.

IQ lidstva rapidně klesá! Jaká je příčina všeobecného "hloupnutí"?

Norská studie odhalila překvapivé výsledky, které nejsou příliš potěšující. Lidská inteligence místo očekávaného vzrůstu od roku 2000 postupně upadá.

Ženská obřízka na vlastní kůži

Teliwel popisuje své zážitky z hrůzného rituálu, který dodnes podstupují až 3 miliony dívek ročně. Ona k němu byla přinucena dokonce dvakrát.

Je nás už téměř 11 milionů. Kam až můžeme růst a kdy nás bylo nejvíce?

Počet obyvatel u nás pomalu, ale jistě roste. Je to stav ve východní Evropě poměrně výjimečný. Proč to tak je a kdy překonáme válečná léta, kdy byla populace největší?

Vyplatí se studovat MBA? My to víme.

Podle průzkumu agentury STEM/MARK mezi absolventy MBA na institutu CEMI je totiž celých 91 % absolventů MBA přesvědčeno, že investovat do MBA studia se vyplatí.

Nová zelená úsporám opět šetří vaše peníze

Program Nová zelená úsporám je zpět. A s mnoha inovacemi, se kterými na dotace dosáhne více lidí. Možná mezi nimi budete i vy. Využijte jich.

Masarykův dukát vznikl ke stému výročí vzniku Československa

Československá republika byla založena před sto lety, přičemž Pražská mincovna se rozhodla k významné události vyrobit ojedinělou sadu Masarykových dukátů, což potěší především nadšence do numismatiky.

Významy slovanských jmen

Co ve skutečnosti znamenala jména, která byla u našich slovanských předků běžná a oblíbená? A jaká z nich se zachovala dodnes?

Uspořádejte narozeninovou oslavu či firemní akci na výletním parníku

Pokud zrovna plánujete narozeninovou oslavu anebo firemní akci, ale nenapadá vás, na jakém místě událost uspořádat, doporučujeme podívat se na nabídku vyhlídkových plaveb.

Novější články Starší články Starší články