Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

Masivní jídelní stůl vás neomrzí, na rozdíl od jiných!

Jídelní stůl je jistě jedním z nejdůležitějších druhů nábytku. Je místem setkávání rodiny a přátel, těch nejbližších.

České matky nadávající na příspěvky od státu. Jsou na tom opravdu tak špatně?

Proč si rodiče malých dětí neustále stěžují, když mají v porovnání s ostatními státy nejdelší rodičovskou dovolenou v rámci EU a také jedny z nejvyšších příspěvků od státu?

Jak vybrat pletací přízi? Zaměřte se na tloušťku, cenu a materiál

Pletací nebo háčkovací přízi vybírejte dle účelu, ke kterému ji budete potřebovat. Pletací příze se kupujte podle tloušťky vlákna, materiálu i značky. Víte, jak vybrat vhodnou pletací přízi? Pojďme se na to společně podívat.

Jak začít s kitingem?

Kite – tažný drak. Taková ta hračka, kterou ovládáte a ona vás někam doveze. Když to s ní tedy umíte …

Jaké výhody přináší soužití s kočkou?

Kočka jako lékař i terapeut nebo jako prevence před alergiemi. Jaké benefity můžete očekávat, když se stane součástí vaší domácnosti?

Vlkodav není vlk. V čem se mu však podobá?

Z vlků se v hodně dávné minulosti vyšlechtila všechna plemena psů. V dnešní době se to podle vzhledu některých plemen zdá velmi nepravděpodobné, ale je to fakt.

Chcete mít doma koně? Pozor na záludnosti, které s tím souvisí.

Je to romantická představa vlastnit koně, jen ne každý si to může dovolit. A ne každý je ochoten vystoupit ze své komfortní zóny.

Moravské dresy a vlajky na mistrovství světa v hokeji? Už se to děje.

Nový národní znak na hokejovém dresu pro český tým budil a budí rozporuplné reakce. Ovšem lidé z Moravy a Slezska, kterých se dotklo, že zmizely ze znaku jejich orlice, to řeší po svém. Na přípravných utkáních v Brně to bylo vidět.

Jak lépe fotit?

Bývaly doby, kdy se fotografie pořizovaly zásadně u fotografa. Jsou nenávratně pryč. Moderní technologie postoupily natolik, že precizní fotografická technika, především zrcadlovka, je cenově dostupná téměř každému.

Při výběru nábytku do obýváku je třeba se řídit prostorem

Obývací pokoj plní společenskou i reprezentační funkci. Slouží k odpočinku i k případné práci. Pro maximální pohodlí je třeba vybavení vhodným nábytkem.

Novější články Starší články Starší články