Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky MÓDA:

Sportovní mikina, která nemusí být jen na sport

Zapomeňte na nudné mikiny. Tento kousek šatníku dokáže být stejně módním jako praktickým. Stačí sáhnout po správné značce.

Školní batohy a aktovky Stil potěší prvňáčky i středoškoláky

Každý, kdo má doma dítě školou povinné dobře ví, že děti ke zdárnému absolvování studia potřebují celou řadu pomůcek. Na konci hlavních prázdnin, a v září tak rodiče vyrážejí na velké nákupy.

Nová chovatelská záliba obřích šneků dorazila také do České republiky

Přemýšlíte o přítulném nenáročném domácím mazlíčkovi, kterého seženete za pár korun? Achatina neboli oblovka je skvělým tipem, jak si splnit vlastní chovatelský sen.

Kde nakoupit pro děti oblečení české výroby?

Pro každou milující mámu je správný výběr dětského oblečení mnohdy náročný. Buď není k dostání ideální barva, velikost anebo design oděvů. Nejlepším řešením je najít internetový obchod nabízející pestrou paletu triček, mi

Vousatí chlapi jsou v kurzu a ženy po nich šílí

Nedávné vědecké výzkumy objasnily, v čem spočívá kouzlo zarostlých elegánů a proč u žen bezkonkurenčně vyhrává vousatý porost oproti hladce oholeným tvářím.

Strhněte pozornost módních znalců na sebe. Pořiďte si luxusní dámskou peněženku!

Peněženku můžeme považovat za poměrně nenápadnou a praktickou věc. Na druhou stranu však u nás stále mnoho lidí nevyužívá její módní potenciál, a to je škoda.

Váš věk nejvíce prozradí krk a dekolt

Můžete mít pěstěnou pleť na obličeji a vypadat o léta mladší, ovšem budete-li zanedbávat péči o krk a dekolt, svůj věk nezapřete.

Originální i klasické zlaté přívěsky, kterými okouzlíte

Náhrdelníky lidé nosí už od doby kamenné. Obvykle šlo o různé řetízky nebo šňůry z korálků, perel či kamínků, ke kterým někdy přibyl i přívěsek. Ten měl často za úkol léčit nebo chránit před zlem či nebezpečím.

Kabelka jako dárek? Poradíme vám, jak vybrat tu pravou!

Zvažujete jako dárek k Vánocům vaší přítelkyni, manželce, sestře či dceři koupit kabelku? Skvělý nápad. Aby ale takový dárek skutečně potěšil, neskončil ve skříni, je na místě si trošku zmapovat terén.

Stylové pánské aktovky a batohy nesmí chybět v šatníku žádného gentlemana

Nepatříte-li zrovna mezi extravagantní tipy, pánská móda může působit někdy trochu stroze. Na druhou stranu v jednoduchosti se skrývá elegance a rafinovanost.

Starší články Starší články