Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky MÓDA:

Záchrana vaší manikúry? Gel lak umí zázraky!

V dnešní uspěchané době se těžko hledá čas na kosmetiku, kadeřníka nebo manikúru. Přesto chce většina žen vypadat stále atraktivně, svěže a upraveně.

Staňte se královnou léta. Těchto 5 barev musíte znát!

Chcete být po následující letní měsíce IN a stylová? Pak by se ve vašem šatníku, botníku, doplňcích, na nehtech a v líčení měly objevit tyto barvy. Čtěte dál!

Jak nalíčit oči, aby vynikla barva vaší duhovky?

Zvolíte-li oční stíny v barvě vaší duhovky, líčení bude vypadat dobře, slušivě, určitě jím nic nezkazíte, ale budete působit nevýrazně.

Urban jungle styl přináší džungli do chaosu velkoměsta

Frustruje-li vás šeď velkoměsta, vneste do svého života trochu zeleně díky stylu bydlení nazvanému urban jungle, jehož cílem je přinést trochu exotické zeleně do našich panelákových domovů a vydlážděných ulic.

6 receptů na domácí peeling: který vyzkoušíte?

Proč utrácet za drahý peeling, když si stejně tak skvělý můžete vyrobit sami doma? Šetřete peníze i životní prostředí a vyzkoušejte některý z receptů na domácí peeling, který si určitě zamilujete. A vaše tělo jakbysmet!

Holení nohou je v létě povinnost. Neděláte to ale špatně?

Holení (nejen) nohou je u žen v horkých měsících nepsaným pravidlem. Krásně hladké nohy přece chceme ukazovat v sukních, šatech nebo kraťáskách.

Chůze na vysoké noze, aneb i na podpatcích můžete kráčet pohodlně!

Podpatky k nám ženám neodmyslitelně patří. Botky na vysokých jehlách zvyšují naše sebevědomí, nižším ženám přidávají pár vytoužených centimetrů k dobru a naší chůzi dodávají onu houpavost, za kterou se nejeden muž otočí.

Toužíte po zdravé a krásné pleti?

Potom se o ni musíte s láskou starat, nic není zadarmo. Čistota, výživa a ochrana, to jsou tři kroky, které si vaše pleť žádá denně.

V hlavní roli sukně – jak a s čím je nosit

Sukně mají své kouzlo a ženám prostě sluší. Bohužel je ale moc často neoblékají, což je chyba.

Sháníte kvalitní sluneční brýle?

Prakticky všichni, kteří tráví léto venku a nesnesou slunce v očích, si pořizují sluneční brýle. Avšak výběr slunečních brýlí je často podceňován a mnozí se spokojí pouze s těmi z velkoobchodu za pár korun.

Starší články Starší články