Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky MÓDA:

Nevíte, jaké tenisky pořídit? Máme pro vás 5 tipů

Tenisky už dávno nenosí jenom sportovci. Tento typ obuvi si vybojoval své místo na výsluní díky své pohodlnosti a praktičnosti.

Kosmetické přešlapy, které zbytečně přidávají roky

Jakých chyb se vyvarovat, abychom nepůsobily dojmem „stará-mladá“?

Prodejní retro bazar

V sobotu a v neděli 14. a 15. 3. 2020 zveme sběratele a zájemce o koupi zboží z období 1900–1940 na IV. prodejní retro bazar ze sbírek muzea.

Jaké šaty si obléknout večeři s partnerem? Tyto si zamilujete

Domluvila jste se s partnerem na romantické večeři ve vaší oblíbené restauraci? Ráda byste si vzala šaty, ale nevíte, jak vybrat ty správné? V článku se dozvíte, jaký druh a barva šatů je ideální.

Sportovní mikina, která nemusí být jen na sport

Zapomeňte na nudné mikiny. Tento kousek šatníku dokáže být stejně módním jako praktickým. Stačí sáhnout po správné značce.

Školní batohy a aktovky Stil potěší prvňáčky i středoškoláky

Každý, kdo má doma dítě školou povinné dobře ví, že děti ke zdárnému absolvování studia potřebují celou řadu pomůcek. Na konci hlavních prázdnin, a v září tak rodiče vyrážejí na velké nákupy.

Nová chovatelská záliba obřích šneků dorazila také do České republiky

Přemýšlíte o přítulném nenáročném domácím mazlíčkovi, kterého seženete za pár korun? Achatina neboli oblovka je skvělým tipem, jak si splnit vlastní chovatelský sen.

Kde nakoupit pro děti oblečení české výroby?

Pro každou milující mámu je správný výběr dětského oblečení mnohdy náročný. Buď není k dostání ideální barva, velikost anebo design oděvů. Nejlepším řešením je najít internetový obchod nabízející pestrou paletu triček, mi

Vousatí chlapi jsou v kurzu a ženy po nich šílí

Nedávné vědecké výzkumy objasnily, v čem spočívá kouzlo zarostlých elegánů a proč u žen bezkonkurenčně vyhrává vousatý porost oproti hladce oholeným tvářím.

Strhněte pozornost módních znalců na sebe. Pořiďte si luxusní dámskou peněženku!

Peněženku můžeme považovat za poměrně nenápadnou a praktickou věc. Na druhou stranu však u nás stále mnoho lidí nevyužívá její módní potenciál, a to je škoda.

Starší články Starší články