Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky MÓDA:

Stylové doplňky, které frčí. Ulovíte si je i vy?

Abyste dokonale vyladili svůj outfit na následující sezónu, je potřeba jej vyšperkovat stylovými doplňky.

Diamanty jsou pro náročné. Dovolit si je ale může každý

Diamant je nejtvrdší přírodní drahý kámen. Na špercích se nejvíce cení drahé kameny s kulatým brusem, tzv. brilianty. Máme jej všichni nedomyslitelně spojen s luxusem.

Nebojte se brýlí. Správný výběr z vás udělá jiného člověka.

Pryč jsou doby, kdy jsme se za dioptrické brýle styděli a nasazovali je pouze v kině, když se zhaslo, či doma na televizi. S dnešním výběrem obrub je nošení brýlí přímo luxus. Na co si však při nákupu dioptrických brýlí dát pozor?

Zateplené pracovní oděvy: buďte v teple i přes zimu

Dostatečně teplé oblečení je základ pohodlného pobytu v chladném a nepřívětivém počasí i během zimního období. Jak teplé oblečení správně vybrat?

Jarní úklid si kromě domácnosti zaslouží také váš šatník

Pusťte si do skříní svěží vítr, který vám přinese aktuální módní kousky pro jarní sezónu 2019.

Pánské šortky jsou letos skutečně „short“ a barevnou inspiraci budeme hledat mezi korály

Pánská móda pro jaro a léto 2019 vrací do pánského šatníku noblesu, která se nebojí elegantních pánských sak, vest, košilí ani puků na kalhotách.

Staňte se hvězdou posilovny

I při cvičení ženy chtějí být šik. Rádi bychom vás upozornili na e-shop s dámským sportovním oblečením, ve kterém budete moci aspirovat na titul hvězda sportovní haly či fitness centra. Tak dobře v něm budete vypadat.

Módní inspirace

Baví vás móda? Sledujete nejnovější trendy nebo s oblibou jen tak brouzdáte po internetu a hledáte inspiraci na nové kousky do vašeho šatníku? Pokud ano, tak vás jistě potěší módní inspirátor Modio.

Módní přešlapy pro rok 2019 – co je letos totálně out a co naopak frčí?

S některými módními trendy byste v této sezóně naprosto pohořeli. Vyřaďte je ze svého šatníku a nahraďte je aktuálními vychytávkami ze světa módy.

Startuje výprodej zimního a lyžařského oblečení

Zimní období zdaleka ještě nekončí. Přestože občas vyleze sluníčko, neznamená, že se musíte s lyžařskou sezónou rozloučit.

Novější články Starší články Starší články