Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky MÓDA:

Originální i klasické zlaté přívěsky, kterými okouzlíte

Náhrdelníky lidé nosí už od doby kamenné. Obvykle šlo o různé řetízky nebo šňůry z korálků, perel či kamínků, ke kterým někdy přibyl i přívěsek. Ten měl často za úkol léčit nebo chránit před zlem či nebezpečím.

Kabelka jako dárek? Poradíme vám, jak vybrat tu pravou!

Zvažujete jako dárek k Vánocům vaší přítelkyni, manželce, sestře či dceři koupit kabelku? Skvělý nápad. Aby ale takový dárek skutečně potěšil, neskončil ve skříni, je na místě si trošku zmapovat terén.

Stylové pánské aktovky a batohy nesmí chybět v šatníku žádného gentlemana

Nepatříte-li zrovna mezi extravagantní tipy, pánská móda může působit někdy trochu stroze. Na druhou stranu v jednoduchosti se skrývá elegance a rafinovanost.

Znáte trendy letošní zimy? Určitě jim podlehnete

Zima je už pomalu za dveřmi a s ní i čas přehodnotit, zda máme v šatníku dostatečně teplé, a zároveň módní kousky na chladné dny. Letošní zimní sezóna bude bohatá na trendy, které se určitě budou líbit i vám.

Kávovar, nebo barrista? JURA je obojím!

Začínáte svůj den kávou? Nejste sami. A jak si svůj oblíbený nápoj připravujete? Zalijete lžičku granulí horkou vodou? To se ale hodně šidíte! A o hodně přicházíte!

Jak pečovat o zralou pleť

Pokožka stárne už od nějakého pětadvacátého roku. Překvapilo vás to? Bohužel, je to holý fakt.

Zázrak zvaný opunciový olej

Pokud se žena pídí po možnosti, jak zatočit s přibývajícími vráskami, jistě se dostane i k opunciovému oleji. Říká se mu totiž také přírodní botox.

Mechanické a retro kuchyňské váhy ozvláštní vaši kuchyni

Bez ní se vaše pečení a vaření neobejde. Aby bylo všechno dokonalé a suroviny použité ve správném množství, musíte je odvážit.

Máte suchou nebo pouze dehydratovanou pleť?

Suchá a dehydratovaná pleť vypadají na první pohled stejně, jsou napnuté, šupinkaté, často svědí, ovšem rozdíl je vcelku zásadní.

Chcete si nechat vyhladit vrásky pomocí botulotoxinu? Kdy ještě pomůže a co tím vlastně získáte?

Pojďme si o botoxu tedy něco málo povědět, ať jsme chytřejší.

Novější články Starší články Starší články