Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky MÓDA:

Jak pečovat o zralou pleť

Pokožka stárne už od nějakého pětadvacátého roku. Překvapilo vás to? Bohužel, je to holý fakt.

Zázrak zvaný opunciový olej

Pokud se žena pídí po možnosti, jak zatočit s přibývajícími vráskami, jistě se dostane i k opunciovému oleji. Říká se mu totiž také přírodní botox.

Mechanické a retro kuchyňské váhy ozvláštní vaši kuchyni

Bez ní se vaše pečení a vaření neobejde. Aby bylo všechno dokonalé a suroviny použité ve správném množství, musíte je odvážit.

Máte suchou nebo pouze dehydratovanou pleť?

Suchá a dehydratovaná pleť vypadají na první pohled stejně, jsou napnuté, šupinkaté, často svědí, ovšem rozdíl je vcelku zásadní.

Chcete si nechat vyhladit vrásky pomocí botulotoxinu? Kdy ještě pomůže a co tím vlastně získáte?

Pojďme si o botoxu tedy něco málo povědět, ať jsme chytřejší.

Kalhoty a jejich historie – jaký účel měly splňovat?

Kalhoty jsou nepostradatelnou součástí našich životů, už lidé v dobách starověku jim přišli na chuť. K čemu sloužily první kalhoty a jak probíhal jejich vývoj?

Jak vybrat spodní prádlo pod šaty?

Pod společenské šaty patří dokonalé spodní prádlo. Ať už zaklepe na dveře plesová sezóna, chystáte se na premiéru do divadla nebo na jinou společenskou akci, pod dokonalé šaty patří i kvalitní prádlo.

Letní pohodlí vám zaručí dvojitá gázovina – už ji znáte?

Japonci jsou velmi chytří a také ví, jak se oblékat, když je venku skutečně teplo. Objevte i vy kouzlo dvojité gázoviny a přestaňte se potit v nepohodlných materiálech. V létě potřebuje pokožka dýchat, dopřejte si i vy to nejlepší.

Lámete si marně hlavu, jakou barvou vymalovat pokoj? Nechte si poradit

Každá barva na naši psychiku působí jinak. Záleží nejen na kontrastech s ostatními barvami, ale i na povrchu, na němž je nanesena.

10 IKONICKÝCH MÓDNÍCH BOT, KTERÉ LIDÉ MILOVALI, NENÁVIDĚLI A HLAVNĚ NOSILI

V módním a obuvnickém světě se trendy neustále mění. I přesto se však najdou modely, které se staly doslova ikonami. Vzpomenete si alespoň na jedny boty, které se zapsaly do historie natolik, že je najdete na nohách žen a mužů dodnes?

Novější články Starší články Starší články