Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky MÓDA:

Chcete si nechat vyhladit vrásky pomocí botulotoxinu? Kdy ještě pomůže a co tím vlastně získáte?

Pojďme si o botoxu tedy něco málo povědět, ať jsme chytřejší.

Kalhoty a jejich historie – jaký účel měly splňovat?

Kalhoty jsou nepostradatelnou součástí našich životů, už lidé v dobách starověku jim přišli na chuť. K čemu sloužily první kalhoty a jak probíhal jejich vývoj?

Jak vybrat spodní prádlo pod šaty?

Pod společenské šaty patří dokonalé spodní prádlo. Ať už zaklepe na dveře plesová sezóna, chystáte se na premiéru do divadla nebo na jinou společenskou akci, pod dokonalé šaty patří i kvalitní prádlo.

Letní pohodlí vám zaručí dvojitá gázovina – už ji znáte?

Japonci jsou velmi chytří a také ví, jak se oblékat, když je venku skutečně teplo. Objevte i vy kouzlo dvojité gázoviny a přestaňte se potit v nepohodlných materiálech. V létě potřebuje pokožka dýchat, dopřejte si i vy to nejlepší.

Lámete si marně hlavu, jakou barvou vymalovat pokoj? Nechte si poradit

Každá barva na naši psychiku působí jinak. Záleží nejen na kontrastech s ostatními barvami, ale i na povrchu, na němž je nanesena.

10 IKONICKÝCH MÓDNÍCH BOT, KTERÉ LIDÉ MILOVALI, NENÁVIDĚLI A HLAVNĚ NOSILI

V módním a obuvnickém světě se trendy neustále mění. I přesto se však najdou modely, které se staly doslova ikonami. Vzpomenete si alespoň na jedny boty, které se zapsaly do historie natolik, že je najdete na nohách žen a mužů dodnes?

Vlasy jsou ozdobou každé ženy. Jak je mít krásné?

Někdy však může být obtížné, se k nádherným, zdravým vlasům dopracovat. Jak o ně správně pečovat, aby nás opravdu zdobily?

Bublinky pro vaši krásu: proč si omývat obličej perlivou vodou?

Každá žena by chtěla mít dokonalou pleť bez jediné chybičky. Určitě byste ani vy nepohrdly perfektní pletí.

Koušete si nehty? Budete překvapeni, co tento zlozvyk vypovídá o vaší osobnosti!

Nepěkný zlozvyk odborně nazvaný onychofagie je v naší společnosti poměrně rozšířen. Jací jsou však lidé, kteří si pravidelně a leckdy i s chutí ohlodávají své nehty?

Jaké spodní prádlo nosit v létě

Léto patří mezi nejnáročnější roční období. Abyste si ulehčili letní oblékání a předešli parnu, je vhodné oblékat se chytře a myslet nejen na vzhled oblečení a spodního prádla, ale hlavně také na kvalitu materiálů.

Novější články Starší články Starší články