Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Mauricius – exotická dovolená na pozoruhodném ostrově v Indickém oceánu

Ostrovní stát v Indickém oceánu, Mauricius, leží asi 900 kilometrů východně od Madagaskaru a nabízí nevšední dovolenou mezi Afrikou a Asií.

Slovenská jezera – pohoda jako u moře a rozumí tam česky

Vydejte se jen pár hodiny cesty k našim východním sousedům a přesvědčte se, jaké možnosti a služby nabízí zdejší vyhlášená jezera.

Neznámá místa ukrývající opravdové přírodní skvosty

Existuje nespočet překrásných míst, na kterých nám příroda ukazuje, jak mocná je čarodějka, a jaká kouzla kolem nás dokáže vytvořit.

Víte o existenci nejpodivnějších tvorů naší planety?

Příroda nás ve svých rozmanitých kouzlech neustále překvapuje a nejvíce se jí to daří ve světě živočichů. Někteří z nich jsou natolik prapodivní, že mnozí z nás mohou dokonce pochybovat o jejich existenci.

Tajuplná místa v Evropě opředená legendami

Máte rádi taje, záhady, pověsti a legendy, které souvisí s nějakým místem, a rádi byste je viděli na vlastní oči?

Světové mosty jen pro odvážné povahy

Máte rádi adrenalinové zážitky, při kterých se vám rozbuší srdce přepadá vás lehká závrať? Pokud jste dobrodružné povahy a rádi překonáváte sami sebe, zkuste si představit, jak byste asi zdolali některý těchto mostů.

Co by měl laik vědět o údržbě automobilu

Než vyjedete na cesty

Poznejte kouzlo cestování obytným vozem

Cestování ve svém

Utajená místa na zemi s absolutním zákazem vstupu

Stále ještě existují oblasti, do kterých nemá běžný smrtelník přístup a jejich návštěva je téměř bez šance . Často jsou to místa skrytá, utajovaná, někdy i chráněná a hlídaná vládou a vojenskými jednotkami.

Chcete koupit nové auto? A přemýšleli jste nad operativním leasingem?

Sníte o novém voze?

Starší články Starší články