Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Kde v České republice naleznete stezky v korunách stromů

Sháníte tip na podzimní výlet do přírody? Vyzkoušejte procházku nad korunami stromů. Po premiéře na Lipně se ozývají i další hory.

Vyhlídkový let by měl zažít každý

Nevšední zážitek

Na co si dát pozor při výběru cestovního pojištění?

Cestujte v klidu

Vrátí se západní Ukrajina zpět do Polska?

O Lvově a Haliči, která se po staletí potýkala s celou řadou násilnických přechodů různých znepřátelených stran, a odkud bylo nakonec vyhnáno polské obyvatelstvo.

Nové závody o oblet Měsíce startují

Kosmické velmoci hlásí zájem o výzkum Měsíce. Reálnou podobu dostává i vesmírná turistika. To musíte mít ale pár miliard korun v kapse.

Londýn, jak ho neznáte

Byli jste někdy v Londýně? A prošli jste si ho opravdu pečlivě? Vydejte se s námi na procházku městem nad Temží a objevte s námi zajímavosti, které mnoho lidí přehlíží. Přitom jsou tyto maličkosti pro anglickou metropoli typické.

Toužili jste v dětství brázdit moře jako kapitán vlastní lodi? Tenhle sen si ještě můžete splnit!

Velké dobrodružství na dosah

Co nevynechat při návštěvě Amsterdamu

Mnohdy se mu díky četným kanálům říká Benátky severu, jiní ho znají pod přezdívkou Mokum, odvozené z hebrejského slova ‚makom‘ (místo). Řeč je o Amsterdamu.

Rádi táboříte po Evropě? Vybírejte pouze z kvalitních kempů.

Jezdíte rádi na dovolenou do kempu, ale cena za ubytování vám přijde příliš vysoká? Přinášíme tipy, jak můžete snížit vaše náklady na minimum a zároveň trávit dovolenou v nejlépe vybavených kempech v tuzemsku i v zahraničí.

Bělorusko – opomíjený poklad, kde už není potřeba vízum

Když se řekne Bělorusko, každý si představí nevyvinutou, špatně fungující zemi s nespokojenými lidmi, s potlačovanou politickou opozicí, která se kvůli tvrdé represi prezidenta Lukašenka nemůže ujmout moci v zemi, jak by národ chtěl.

Starší články Starší články