Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky CESTOVÁNÍ:

Sedm Stalinových sester

Legendární stavby sovětského vůdce představují mistrovská díla monumentální stalinistické architektury a živou vzpomínkou na SSSR. Víte však, že jich původně mělo být více?

Uspořádejte narozeninovou oslavu či firemní akci na výletním parníku

Pokud zrovna plánujete narozeninovou oslavu anebo firemní akci, ale nenapadá vás, na jakém místě událost uspořádat, doporučujeme podívat se na nabídku vyhlídkových plaveb.

Ideální podzimní prázdniny zažijete v karavanu nebo v obytném autě

Podzim má své uhrančivé kouzlo, ale příliš si jej neužíváme. Prostor mezi letními a zimními dovolenými většinou věnujeme práci, a to je škoda.

Sovětský svaz by byl dnes menší, než Spojené státy

Na mapě světa vypadal SSSR opravdu mohutně, nedalo se jej přehlédnout. Plochou více než dvojnásobně převyšoval jakoukoliv jinou zemi a počtem obyvatel byl s náskokem na třetím místě, po Číně a Indii. To by dnes už ale neplatilo.

Italské regiony známé i neznámé: Furlansko-Julské Benátky

Cestujete rádi po Itálii? Pak se nechte inspirovat a zavítejte do míst, která by vám k návštěvě doporučili sami Italové, kteří z nich přímo pocházejí.

5 zajímavých faktů – Moscow City

Jestli se chystáte udělat vízum do Ruska, nezapomeňte na Moscow-City

Víza do Ruska

Rádi cestujete a poznáváte cizí kraje? Rozšiřuje to vaše obzory a získáváte zároveň nezapomenutelné zážitky.

Nejkrásnější říční mosty jižní Evropy

Mosty - kamenní strážci, kteří se mlčky tyčí nad koryty řek, byly po staletí svědky různých událostí. Vypravme se k nim a nechme se okouzlit jejich majestátností i mystikou.

Žďárské vrchy jsou ideálním místem pro letní dovolenou

V České republice se nachází spousta krásných míst, která stojí za návštěvu. Dokonce se najdou i oblasti, jež mnohé turisty lákají v letním období mnohem více než nějaké přímořské destinace.

Slovensko, to není jen Bratislava a Tatry!

Objevte zajímavá místa našich východních sousedů, která nejsou příliš zmiňovaná v turistických průvodcích, přesto však stojí za návštěvu. Vynechte pro tentokrát návštěvu hlavního města či turistku v Tatrách a poznejte nové.

Starší články Starší články