Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Pečujte o sebe jako bohyně pomocí tekutého zlata Středomoří!

Krása jižanských žen často spočívá v používání přírodních složek, které jsou součástí jejich běžného života. Jednou z nejdůležitějších je olivový olej, který je pro své blahodárné účinky nazýván tekutým zlatem.

Zdravé bylinné sirupy se stévií nabité vitamíny

Sirup je příjemnou alternativou k tabletovým doplňkům stravy, neboť jeho užívání je velmi pohodlné.

Syndrom toxického šoku: Vzácný zabiják

Syndrom toxického šoku je vzácné onemocnění, které může člověka zabít. Varování před ním najde žena na každé krabičce menstruačních tamponů. S používáním těchto pomůcek totiž tento syndrom úzce souvisí.

Thajské masáže mají skutečně pozitivní vliv na zdraví

Když masáž tak thajská

S čím nejčastěji souvisí bolest hlavy?

Bolí vás často hlava? Trápí vás migrény několikrát do týdne, nebo dokonce každý den? A zamysleli jste se někdy nad tím, proč vás tento problém vlastně trápí?

Jak se stravovací návyky projeví na vaší pleti

Jaké je tajemství krásné a zdravé pleti? Správný jídelníček! Problematická pleť nebo akné často souvisí s nevhodnými stravovacími návyky. Než tedy sáhnete po drahých kosmetických produktech, zkuste změnit svůj jídelníček.

Přírodní léky, které si hravě poradí s bolestí

Známe to všichni - pokud nás pobolívá hlava, zuby, svaly či klouby, nejjednodušší cesta je sáhnout po nějaké zázračné tabletce do lékárničky.

Zatočte s chřipkou a nachlazením: Zařaďte do svého jídelníčku tyto potraviny

V období chřipek a nachlazení je zapotřebí tělu dodávat vyšší množství vitamínů. Důležitý je zejména vitamín C, který má antioxidační účinky, povzbuzuje imunitu, urychluje hojení ran i léčbu nemocí.

Začínáte s běháním? Dejte pozor na tato nepříjemná zranění!

Obujete tenisky a sportovní soupravu, do uší nasadíte sluchátka s motivační hudbou a vyběhnete. Aktivita jednoduchá a účinná, zároveň ale podstupujete jisté riziko v podobě zánětů šlach, natažených svalů či zničených kolen.

Nebezpečný jo-jo efekt

Jo-jo efekt je poměrně známý pojem. Jedná se o rychlé hubnutí, které střídá rychle přibírání kilogramů. Člověk mnohdy nabere víc, než předtím zhubnul. A jsou zde i zdravotní rizika.

Starší články Starší články