Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky ZDRAVÍ:

Bylinková lékárnička

Většina z nás má doma lékárničku, kde najde první pomoc v případě bolesti či nějaké nemoci. Těchto problémů vás nemusí zbavit pouze tablety z lékárny, ale také třeba bylinky.

Majka - jedovatý brouk, který může ublížit hlavně menším dětem!

Zbystřit by měli hlavně rodiče, kteří vyráží v tomto období se svými dětmi do přírody pod stan nebo na výlety. Zvláště v oblasti jižní Moravy byl totiž zaznamenán zvýšený výskyt Majky fialové, jedovatého brouka.

Zbavte se nafouklého břicha díky melounové dietě!

Melounová dieta je oblíbený způsob, jak hlavně v letním období provedete očistu organismu a zbavíte se i pár kil. Přinášíme podrobný popis melounové diety den po dni, a také rady a doporučení, jak vybrat vhodný meloun.

Zdraví ukryté v letních plodech

V létě si s oblibou pochutnáváme na jahodách, borůvkách nebo třeba rybízu. Konzumace těchto letních plodů je zdraví prospěšná!

Toužíte po krásné a bohaté hřívě? Zkuste blahodárné účinky kokosového oleje.

Krásné vlasy musí být především zdravé, což znamená hlavně vyživené zevnitř. Vyřaďte vlasové přípravky plné chemie a silikonů a zkuste se spolehnout na čistě přírodní produkty, které vašim vlasům dodají potřebné vitamíny.

5 pravidel pro perfektní opálení

Přírodní opalování na sluníčku má svá pozitiva ale i negativa.

Zvládněte inkontinenci levou zadní

Těhotenství a následný porod dokáží obrátit život maminek naruby. Příchod nového člena rodiny představuje velkou životní změnu. O radostech z novorozence se mluví hodně, ale poporodní fáze dokáže některé ženy i potrápit.

Jídlo jako prevence rakoviny

Je pochopitelné, že žádná potravina nemá takovou zázračnou moc, aby přemohla rakovinu. U některých potravin však odborníci našli látky, které mohou vzniku rakoviny zabránit. Co je tedy vhodné zařadit do jídelníčku?

Zázračná listová zelenina

Mezi takzvané superpotraviny bychom mohli klidně zařadit listovou zeleninu. Má totiž celou řadu pozitivních účinků na naše zdraví.

Dvakrát denně nestačí aneb jak se správně starat o zuby

Poučku o ranním a večerním čištění zubů vštěpuje svým dětem většina rodičů a díky tomu se jedná o jedno z vůbec nejrozšířenějších klišé týkající se péče o kteroukoliv část našeho těla.

Starší články Starší články