Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Máte tajemství před partnerem?

Je váš vztah založený na absolutní pravdě? Nebo před partnerem skrýváte nějaké tajemství? Otevřenost a upřímnost jsou sice základem každého vztahu, ovšem mnohdy malá lež či tajemství neuškodí.

Jaké nejčastější problémy mají muži v oblasti sexu?

Sex je něco, co je zcela přirozené a co zcela jasně patří ke každému vztahu. Na druhou stranu můžeme říci, že je tato oblast spojena s řadou problémů, které trápí muže. O jaké se jedná? Podíváme se na jejich hlavní přehled.

Znáte nejznámější možnosti antikoncepce?

Sex už dávno není tabu. Od doby, co se o něm začlo stále více mluvit, se pochopitelně otevřelo i téma antikoncepce. Ta je velmi důležitá, jelikož umí chránit před nechtěným početím. Jaké jsou nejznámější cesty, kudy se lze vydat?

Jak sbalit muže? Tipy, které fungují

Jste sama a chcete to změnit? Potom je třeba udělat první krok.

Problémy s erekcí? Je několik způsobů, jak je řešit

Když se podíváme na typické mužské problémy, patří mezi ně rozhodně poruchy erekce. V posledních letech nejde zase až tak o nic neobvyklého. Jestliže vás tento problém také trápí, zde je několik tipů, jak ho vyřešit nejlépe.

Co se říká o nevěře a co z toho je pravda

Statistiky hovoří jasně – zhruba polovina vztahů je zasažena nevěrou. Nejčastěji pak lidé svým protějškům zahýbají se svým kolegou nebo se svou kolegyní v práci.

Co potěší pod vánočním stromkem?

Vyberte dárek, díky kterému si zpříjemníte si dlouhé zimní večery, a který okoření váš partnerský život!

Budete mít děťátko? Pozor na prvotní komplikace

Jste těhotná a těšíte se na ten okamžik, kdy na svět přivedete nový život? Pokud ano, je dobré připomenout několik možných drobných komplikací, které mohou nastat. O jaké se jedná? Podívejte se s námi.

Čím potěšit ženu? Podívejte se

Hledáte něco, čím byste potěšili svou partnerku, nebo svou manželku? Pokud ano, přinášíme několik zajímavých tipů, se kterými nemusíte šlápnout vedle.

Lze zabránit nevěře?

S nevěrou se v životě setká asi každý. Lze nevěře vůbec nějak zabránit? Jak před ní vztah ochránit? Následující rady dokáží riziko nevěry minimalizovat.

Starší články Starší články