Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Lze zabránit nevěře?

S nevěrou se v životě setká asi každý. Lze nevěře vůbec nějak zabránit? Jak před ní vztah ochránit? Následující rady dokáží riziko nevěry minimalizovat.

Animované genitálie šíří povědomí o chlamydiích napříč Švédskem

Při pohledu do programu většiny kin zjistíme, že animované filmy jsou opět populární. V hlavní roli ‚akčního animovaného snímku‘ The Test, který má šířit povědomí o rizicích chlamydie, se totiž objevují animované genitálie.

Co všechno vás naučí tantra

Nevšední zážitek a uvolnění

Co udělá rozchod s lidským tělem

Rozchod bývá těžkou životní zkouškou. Ani pro jednoho z partnerů není jednoduchý. Výbuchy citů a emocí, stres – to vše a mnohé další rozchod doprovází. Objevují se psychické i fyzické problémy.

Co zaručeně pokazí první rande

První rande je velmi důležité a většinou rozhoduje o tom, jak bude (nebo nebude) vztah mezi dvojicí pokračovat. Co dokáže rande pokazit?

Je s vámi partner šťastný?

Máte šťastný a spokojený vztah s partnerem? Nebo to ve vašem vztahu zrovna neklape? Vázne u vás komunikace? Je váš partner smutný a náladový? Nebo dokonce přemýšlí o rozchodu?

Lidé s pohlavím X: Pronikne vliv genderové neutrality i k nám?

Necháme se ovlivnit aktuálním trendem západních zemí a dáme prostor novodobým výmyslům, nebo si udržíme zdravý rozum a nebudeme jen slepě přijímat diktát okolí?

Legendami a mýty opředený pás cudnosti

Určitě jste i vy někdy slyšeli o středověkých rytířích, kteří svým manželkám před odjezdem do bitvy dávali právě pásy cudnosti, aby jim ženy nebyly nevěrné. Ovšem takovéto legendy se zrodily zřejmě až v 19. století.

Závislost na pornu a jak se s ní vypořádat

Jednou ze závislostí moderní doby je sledování pornografie. Jedná se o problém, o kterém se mnozí stydí hovořit nebo si ho nechtějí připustit.

Potraviny, po kterých ztratíte chuť na sex

Často se mluví o potravinách, které vám dodají chuť na sex. Mezi známá afrodiziaka patří například čokoláda nebo třeba celer. Víte ale, že existují také jídla, která vás chuti na sex zbaví? Která to jsou?

Starší články Starší články