Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

S moderním naftovým vozem musí být spojena mimořádná péče

Máte některý z novějších naftových automobilů? Pokud ano, je na místě zajímat se o jeho technické specifikace. Tedy hlavně o to, co je a co není jeho součástí.

Chcete spokojeně bydlet? Řešte klima v interiéru

Spokojené bydlení má mnoho podob. Většina lidí se celkem logicky soustředí na to, jak jejich bydlení vypadá. To je určitě krok správný, ale není jediný.

Hýčkejte si své oči!

Věděli jste, že až osmdesát procent veškerých okolním vjemů zpracovávají vaše oči? Proto je na místě si je náležitě hýčkat. Mimo jiné i kvalitním osvětlením.

Poradíme, jak zateplit dům

Zateplení domu je správným krokem pro úsporu energií, a tedy i financí. Aby byl účinek co možná největší, musí být zvolen vhodný materiál o dostatečné tloušťce.

Čisté a voňavé prádlo. Jaké spotřebiče vybrat?

Ručnímu praní prádla dávno odzvonilo. Každá domácnost jistě ocení pomocníka, který za vás vypere. V posledních letech většina domácí k pračkám pořizuje další spotřebič – sušičku.

WIFI LED Controller - jak na levnější variantu plně funkčních SMART LED pásků

SMART osvětlení, tedy propojení světel přes centrální ovladač, můstek, napojený na internet přes WIFI router vaší domácnosti a umožnující tak ovládat světla přes aplikaci na mobilním telefonu.

Kolik lidí už zahynulo ve vesmíru? Jak jsou cesty do kosmu nebezpečné?

Lety do vesmíru jsou obecně považovány za velmi riskantní záležitost. Určitě více, nežli lety běžným letadlem, autem nebo vlakem. Pravděpodobnost fatální havárie je však i zde celkem nízká.

Je možné uniknout z potopené ponorky? Ano, ale pouze za výjimečných okolností.

Každý si možná pamatuje nedávnou katastrofu argentinské ponorky San Juan, při které zemřelo všech 44 námořníků. Ne vždy je však osud tak krutý a dá nešťastným lidem šanci. Vraťme se nyní k pozoruhodnému příběhu starému 35 let.

Budou nás šmírovat kdekoliv. Z tisíců nových družic.

Víte už o novém projektu, do kterého investoval známý americký miliardář Bill Gates? Tisíce satelitů bude vyrobeno s jediným účelem. „Podívat se“ v reálném čase kamkoliv na zemi s vysokým rozlišením.

Solární světlo Philips – nejmodernější design značkové kvality

Chcete mít kvalitně osvětlenou zahradu bez spotřeby elektrické energie?

Starší články Starší články