Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

Minitel, francouzský konkurent internetu

Zatímco v devadesátých letech většina Evropanů objevovala internet, ve Francii k němu byli spíše skeptičtí. Ne snad proto, že tamní obyvatelé by byli zpátečničtí, ale kvůli minitelu, telekomunikačnímu systému z 80. let.

Sušička prádla vám ušetří obrovské množství času. Jak vybrat tu pravou?

Málo místa na sušení prádla, vlhký byt, kde vše špatně schne, mnohočetná rodina s nikdy nekončícím přívalem svršků… To vše jsou problémy, které hravě vyřeší praktická pomocnice do domácnosti – sušička prádla.

Jak se zbavit vlhkosti v domě?

Starší rodinné a bytové domy, které již něco pamatují, mají často problém se zvýšenou vlhkostí, jež jde od země. Sklepy i první patra jsou pak mnohem náchylnější na tvorbu plísní.

Co dělat, když vám nestartuje auto? Možná potřebujete novou autobaterii

Nechce vám nastartovat auto v tu nejméně vhodnou chvíli? Potom je čas na servis. Podívejte se, kde všude může být problém.

Jaká je budoucnost zabezpečování objektů?

Zloději jsou čím dál vynalézavější a drzejší. Ano, v dnešní době pro ně již často nejsou překážkou bezpečnostní dveře, mříže na oknech nebo psi na zahradě.

Hliník, materiál současnosti i budoucnosti

Hliník se neodstěhoval do Humpolce, naopak. Coby materiál si nachází cestu do stále většího počtu domácností. Disponuje totiž vlastnostmi, které umožňují jeho široké uplatnění.

Asus představil v Barceloně novinky, potěší hlavně kvalitním fotoaparátem a umělou inteligencí

Společnost Asus přichází na trh s novými modely telefonů, díky kterým se stane tvrdým soupeřem pro konkurenční značky. V rámci veletrhu MWC prezentovala smartphony řady ZenFone 5. generace.

Jak ušetřit za energie v domácnosti? Využijte bezplatného online rádce

Každá domácnost má snahu co nejvíce šetřit, aby provoz bytu nebo domu nestál zbytečně moc peněz.

Nejlepší letní pneu 205/55 R16 pro sezónu 2018

Poslední sníh mizí a na většinu řidičů čeká oblíbené přezouvání jejich plechový mazlíčků. Mnozí z nich si jistě kladou otázku, který dezén letos zakoupit.

Zimní výhody odhlučněného vozu

Zima umí řidičům a majitelům osobních vozů připravit nejednu horkou chvilku a náledí, sníh či nízké teploty příliš nesvědčí ani autům samotným.

Starší články Starší články