Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky TECHNIKA:

K čemu se bude používat nové největší letadlo na světě?

Znamená letoun Stratolaunch revoluci v cestování ve vysoké nadmořské výšce?

Jak se zorientovat v kritériích výběru čtečky elektronických knih?

Moderní doba sebou přináší nové technologie, které se mění větší rychlostí, než je většina z nás schopna sledovat. Proto jsme pro vás připravili jednoduchý návod, který vám pomůže rychle se zorientovat v oblasti e-knih.

Vrátí se po úspěšném přistání Falconu Heavy na oběžnou dráhu turisté?

Budoucnost komerčních letů do vesmíru se pomalu stává realitou. A oznámila nám to pouhá dvě slova. „Falcon přistál“.

Před 50 lety chtěli Rusové doletět na Měsíc první. Na čem to zkoušeli a proč prohráli?

Už je to půl století, kdy vrcholila bitva o dobytí Měsíce. Očekávalo se, že vyhraje Sovětský svaz, protože měl už první družici i prvního člověka ve vesmíru. Nakonec však prohrál. Proč se tak stalo?

Smutný osud jediné maďarské bitevní lodi

Nejen Německo či Anglie disponovaly ve světových válkách vražednými bitevními loděmi, jednu postavilo i Maďarsko. Tehdy však ještě jako Uhersko, součást poražené koalice v První světové válce.

Manipulační technika – jak vybrat typ schodišťového přepravníku, který přesně odpovídá vašim potřebám

Schodolezy jsou důmyslným přístrojem manipulační techniky, které nám pomáhají přemístit těžká a objemná břemena. Jak už jejich název napovídá, jedná se o stěhování po schodech, tedy v prostoru s omezeným přístupem.

Jak na problikávání LED žárovek a zářivek?

Trápí vás problikávání nebo slabý svit po zhasnutí žárovek či zářivek? Tento fenomén není úplně neobvyklý, občas se může vyskytovat. Nemusíte se tedy bát, že by to byla závada na přístroji.

Když stavební firmy potřebují dobrého partnera

Nestíháte termíny zahájení či dokončení stavby, protože vám chybí lešení, bednění nebo jiné stavební vybavení? SCASERV nabízí stavebním a dalším firmám možnost jeho pronájmu či zakoupení.

3 tipy na kvalitní řezné nástroje pro průmyslové použití

Každé průmyslové odvětví si vyžaduje specifické nástroje. Je prakticky jedno, o jaký z oborů se jedná, protože bez nich se z profesionála stane pouhý amatér.

Kalibry nejen pro sériovou výrobu

Rozměry zhotovených výrobků jsou vždy velmi důležité a v některých oborech obzvlášť.

Starší články Starší články