Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Hokejový bonus od Fortuny - každému minimálně 900 Kč zadarmo

Sázková kancelář Fortuna před začátkem Mistrovství světa v hokeji přišla s atraktivní nabídkou pro nové zákazníky.

Nevyjasněná setkání s UFO ve střední Evropě

Zajímáte se o vesmírné civilizace, které možná navštěvují naši planetu? Nejvíce zdokumentovaných setkání s UFO pochází ze Spojených států amerických, avšak i střední Evropa má své nevyjasněné příběhy s nimi spojené.

Zabiják dětské inteligence ve třech stupních - chytrý telefon

V dnešní době děti dostávají tablety a tzv. „chytré telefony“ v čím dál mladším věku. Čím dál tím dříve mají profily na sociálních sítích. Co tento jev přináší a co naopak odnáší? Proces má dle výzkumů tři stupně.

Šeříky, zapomenutý symbol vítězství nad fašismem

Dnes slavíme den vítězství hlavně vzpomínkovými akcemi, přehlídkami vojenské techniky a reportážemi z historických dob. Dříve byly ovšem symbolem vítězství obyčejné šeříky.

Programy MBA, LL.M., DBA a MSC. - čím se liší a co Vám do života přinesou?

Profesní vzdělávací programy představují v současné době stále populárnější způsob k získání rozšiřující kvalifikace

Překvapivé zajímavosti ze života Vladimira Putina

Jeden z nejznámějších zahraničních politiků naší doby. Milovník ruské hudby, ale také skupiny Beatles. I když většina jeho života souvisí s politikou, má mnoho dalších koníčků a zájmů, kterým se naplno věnuje.

Děti opravdu na fesťák nepatří!

Rodiče by se občas měli zamyslet nad tím, na jaké akce či představení své děti berou. Jejich přítomnost totiž rozhodně není vhodná všude. Často se pak cítí nepříjemně jak děti, tak ostatní lidé kolem.

Zlepšit teambuilding? Rozhodně escape room!

Escape room, neboli úniková hra, představuje jeden z nejlepších způsobů zhodnocení aktuálního stavu funkčnosti týmu a jeho zlepšení.

Advokátní kancelář, která vám pomůže se všemi druhy práva

V současné době se člověk dostane velice snadno do obtížné životní situace, se kterou se sám nedokáže vypořádat.

Je mi 15. Co bude dál?

Již v patnácti letech se děti musí rozhodnout, čím v životě budou. Pro někoho je to jasná volba, někdo tápe. Kristýně i Tereze je patnáct let. To jediné je spojuje. Každá bydlí v jiném městě, chodí na jinou školu.

Starší články Starší články