Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky SPOLEČNOST:

Masarykův dukát vznikl ke stému výročí vzniku Československa

Československá republika byla založena před sto lety, přičemž Pražská mincovna se rozhodla k významné události vyrobit ojedinělou sadu Masarykových dukátů, což potěší především nadšence do numismatiky.

Významy slovanských jmen

Co ve skutečnosti znamenala jména, která byla u našich slovanských předků běžná a oblíbená? A jaká z nich se zachovala dodnes?

Uspořádejte narozeninovou oslavu či firemní akci na výletním parníku

Pokud zrovna plánujete narozeninovou oslavu anebo firemní akci, ale nenapadá vás, na jakém místě událost uspořádat, doporučujeme podívat se na nabídku vyhlídkových plaveb.

Přemýšlíte, jak obdarovat narozené miminko? Dejte mu do kolébky dukát

Pokud očekáváte přírůstek do rodiny, pravděpodobně přemýšlíte, jakým dárečkem miminko přivítáte na svět. Obálka s penězi není příliš osobní, a tak proměňte peníze na zlatý dukát anebo stříbrný tolar.

Už tento čtvrtek se koná pátý ročník oblíbené konference ShopCamp

Pátý ročník populární konference ShopCamp se odehraje už ve čtvrtek 13. září na Fakultě architektury ČVUT v Praze, a tak se za několik málo dnů do hlavního města sjedou přední tváře české a slovenské e-commerce scény.

Vztahy se sousedními zeměmi - koho máte nejraději?

Tentokrát nemluvíme o sousedech, kteří žijí vedle vašeho domu, či bytu. Řeč je o našich sousedech v okolních zemích. Kde jsou nejhezčí ženy a co si o Polácích, Němcích či Slovácích myslíme?

Rodinné domy u Prahy jsou už z poloviny vyprodány, tak si pospěšte

V posledních deseti letech výrazně stoupla poptávka po nemovitostech v hlavním městě. Důvodů je hned několik.

Pokulháváte v matematice a děsíte se povinné maturity? Nechte se doučovat.

Matematika není zrovna snadným předmětem. Kdo na ní nemá tzv. buňky, tomu zkrátka vzorečky nemusejí lézt snadno do hlavy.

Lékaři varují: Děti nemají čas na hraní. A to je špatně!

S blížícím se novým školním rokem mnozí rodiče přemýšlí a plánují, do jakého kroužku přihlásí svoji ratolest. Nejlépe každý den do nějakého, ať je pěkně program naplánovaný od rána až do večera.

Co takhle vylepšit si profesní životopis?

Není žádným tajemstvím, že vzdělání je v současné době velice důležité. A nejen to jednorázové, které zakončíte maturitou či státnicemi. Rekvalifikační kurzy se staly běžnou součástí profesního rozvoje.

Starší články Starší články