link
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LIFESTYLE:

Kdo jezdí po dálnici stovkou?

Potkáváme je a nechápeme. Hezké auto, uvnitř normálně vypadající člověk a po prázdné dálnici jede stovkou. Jak je to možné? Pokusili jsme se rozdělit tyto „stovkaře“ do několika skupin.

Vlasy v zimě trpí, dopřejte jim speciální výživu

V zimě dostávají vlasy pořádný zápřah. Neustálé střídání tepla zimy, velké mrazy, čepice, pod kterou se pokožka hlavy potí a další faktory ovlivňují kvalitu vlasů.

Gamblerství: Jak se hra mění v závislost

Začíná to poměrně nenápadně – člověk si prostě jenom rád hraje. Ovšem ze zdánlivě neškodné záliby může vzniknout závislost, a to je gamblerství.

Využijte Adventní kalendář Vašekupóny.cz a ušetřete při nákupu dárků

I vás stresují Vánoce? Přeplněné obchody a množství utracených peněz vědí s psychikou pořádně zamávat. Změňte to. Ukážeme vám, že nakoupit se dá i mnohem pohodlnějším způsobem.

Nechte se vymodelovat k dokonalosti

Americký a západoevropský ideál krásy je ve své podstatě nekompromisní. Útlý pas a ňadra dmoucí, tedy míry 90-60-90, žádné břicho ani stehna, povislé kontury ani vrásky. Zkrátka žena jako ze žurnálu se vším všudy.

Naučte se plánovat! Je to cesta ke štěstí a úspěchu

Každý z nás by chtěl být šťastný, spokojený a úspěšný. Jak toho ale docílit?

Jak konečně (u)šetřit

Mnoho lidí dnes žije tzv. od výplaty k výplatě, nic tedy ze svého platu neušetří. Přitom se hodí mít nějakou finanční rezervu, na kterou může člověk třeba v nouzi sáhnout.

Proč se vyplatí nakupovat elektroniku přes internet?

Elektronika je dnes běžnou součástí našich životů, stejně jako je běžnou součástí našich domovů.

Ptáci domům škodí stále více. Jak na ně?

Majitelé nemovitostí musí v dnešní době řešit celou řadu problémů. A ty se nemusí týkat jenom nájemníků, nebo legislativy.

Znáte online parfumerii Notino? Víme, proč se zde vyplatí nakupovat

Znáte Notino? Tato internetová parfumerie je největším prodejcem parfémů a kosmetiky ve střední a východní Evropě.

Starší články Starší články