Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Letadlo / foto: sxc.hu

Sexy letadlo určené jen naháčům!

Jedna německá cestovní kancelář pořádně popustila uzdu fantazii a spustila věru prapodivnou službu pro své zákazníky. Vyhradila letadlo čistě jen pro nudisty, v hadrech na palubu nemůžete.

Rozhodně to tedy není nic pro stydlíny. Novinka je zacílená na bývalé východní Němce, takzvané Ossis, kterým se stýská po nudismu, za minulého komunistického režimu tak vytrvale podporovaném.

 

„V bývalém východním Německu byly nudistické dovolenky velmi populární, byl to oblíbený způsob, jakým se trávily ty nejlepší dny a týdny v roce,“ vzpomíná na letitou minulost majitel odvážné cestovky OssiUrlaub.de Enrico Hess.

 

„Chtěli jsme našim zákazníkům dopřát podobnou svobodu jako na zemi i ve vzduchu. Být nahý nad mraky je přece tak úžasné,“ doplnil.

 

První nahý let se uskuteční 5. července letošního roku mezi Erfurtem v jihovýchodním Německu a ostrovem Usedom v Baltském moři, kde na nudisty čekají písečné pláže. „Všichni pasažéři poletí nazí, samozřejmě svléknou se až na palubě letadla. Celý let potrvá okolo hodiny,“ upřesnil Hess.

 

Nazí ovšem přece jen nebudou všichni. Jistě, pasažéři ano, ale letecký personál včetně pilotů si oděvy ponechá…

Nestálo by za to udělat něco podobného i v Česku?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 66