Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
A jde se na věc / foto: sxc.hu

Skupinový sex! Jak na něj?

Jste v posteli dva a je vám to málo? Řešením může být skupinový sex. Právě ten patří mezi nejčastější erotické sny mužů. U žen zas tak častým námětem snů není, i když i ony občas přiznávají, že by to rády zkusily.

Jenže opustit říši fantazie je poměrně těžká záležitost. Musíte zvládnout několik problémů. Především si sami uvědomit, zda po sexu ve více lidech vlastně toužíte.

 

Víte jistě, jak zareagujete vy nebo partner ve chvíli, kdy bude váš protějšek dráždit někdo cizí? I když to bude třeba kamarád? Žárlivost, strach ze selhání, z toho, že zůstanete nakonec opodál, že vás bude partner srovnávat. A kde máte záruku, že vás to jednou nezkompromituje? To vše vás napadne. Dřív, nebo později.

 

Pokud jste pevně rozhodnutí, že do toho půjdete, musíte vyřešit hned několik problémů. Předně o tom přesvědčit i partnera. V takovém případě nezbývá než být naprosto otevření a hodně o celé věci hovořit. Koho by si v posteli přál, má to být kamarád? Nebo někdo úplně cizí?

 

Důležitá jsou pravidla

Domluvte si také pravidla toho, co se v ložnici vlastně odehraje. Pokud si v trojici nebo ve více lidech zvolíte nezvyklé sexuální praktiky, může to mít v budoucnu velký dopad i na vaše další intimní soužití. Pamatujte, že by vám nikdy nemělo být nic proti srsti. Přistupte jen na to, o čem jste naprosto přesvědčeni, že to opravdu chcete dělat.

 

Pokud se vám nepodaří přesvědčit kamaráda a nevadí vám cizinec pod peřinou, máte celou řadu možností. Při pročítání inzerátů zjistíte, že podobně hledajících párů je celá řada. Nezapomeňte však, že dotyčnému nebo dotyčným musíte naprosto věřit. Jen tak si sex jinak než ve dvojici můžete opravdu užít.

 

A je tu ještě jedno ale, které zdůrazňují zejména sexuologové. Ti před podobným počínám varují páry, které to spolu myslí vážně a říkají: Pokud jste na cestě k oltáři, může vám takové trávení noci přivodit nejednu vrásku, raději na to zapomeňte…

Láká vás vyzkoušet si sex jinak než ve dvou?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 85