Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Znásilnění / foto: shutterstock

Chraňte se: kondom proti znásilnění!

Pořádné překvapení čeká násilníka, pokud si vyšlápne na ženu vybavenou tzv. rapexem. Jde o produkt podobný kondomu, který má ovšem uvnitř ostny a na penisu zlosyna se dokáže krvavě pomstít.

magazin.cz
Produkt vyvinuli v Jihoafrické republice, kde v posledních letech rapidně roste počet přepadení a znásilnění žen. Tento produkt, jehož použití není na první pohled patrné, by negativní trend mohl zvrátit, aspoň si to slibuje samotný výrobce.

 

„Můžete s ním cestovat i na dlouhé vzdálenosti vlakem, chodit pozdě z práce domů, vyjít si na schůzku i s někým, koho neznáte tak dobře, zajít si do klubů a přitom se v každé situaci cítit bezpečně,“ píše firma na svých webových stránkách.

 

Aplikace rapexu je údajně jednoduchá. „Je to stejné jako aplikovat tampón. Odstraňuje se také stejným způsobem,“ uvádí výrobce s tím, že před uvedením na trh byl rapex podroben testům. Nikoliv na živých jedincích, ale na prototypech penisů a vagín. Vždy prý uspěl.

 

Násilníka produkt zraní, ale nezpůsobí mu trvalé poškození. „Pokud vyhledá bezodkladně profesionální pomoc,“ vzkazuje firma. Ženu navíc ochrání i před pohlavně přenosnými chorobami. To vše za cenu jen o něco větší než za „normální“ kondom. Co myslíte, stane se rapex novým hitem?

 

Pořídily byste si něco takového pro vlastní bezpečí?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 529