Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Nastartujte svůj sexuální život

Sex je přirozenou součástí každého partnerského života. Když je člověk čerstvě zamilovaný a teprve se se svým protějškem poznává, jde to všechno nějak samo.

Jak vrátit chuť na sex do dlouhodobého vztahu

Na začátku vztahu se od sebe partneři takřka nedokáží odtrhnout. Ovšem časem z mnoha vztahů chuť na sex postupně mizí. Proč? A jak je možné opět povzbudit sexuální apetit a probudit ve vztahu vášeň?

Pravidla chování ve vztahu

Asi všichni bychom chtěli mít šťastný a fungující vztah. Kvalitu partnerského soužití si ovlivňujeme sami, a to především svým chováním.

Vimax: Efektivní a ekonomické řešení problémů s erekcí

Nepodařené intimní chvíle?

Vězení za platby prostitutkám? Ve kterých evropských zemích to skutečně hrozí?

Nejstarší povolání na světě je různými národy vnímáno odlišně. Zatímco některé země prostituci zakazují i zákonem a pokutují ji, v jiných státech je tiše tolerována či se dokonce staví na úroveň klasické živnosti.

Milostné pletky na pracovišti: Proč se nevyplatí?

Flirtování a milostné pletky na pracovišti jsou poměrně častým jevem. Není se ani moc čemu divit – vždyť lidí tráví v zaměstnání podstatnou část dne (i života), a tak snadno vznikají i jiné než pracovní vztahy.

Máte tajemství před partnerem?

Je váš vztah založený na absolutní pravdě? Nebo před partnerem skrýváte nějaké tajemství? Otevřenost a upřímnost jsou sice základem každého vztahu, ovšem mnohdy malá lež či tajemství neuškodí.

Jaké nejčastější problémy mají muži v oblasti sexu?

Sex je něco, co je zcela přirozené a co zcela jasně patří ke každému vztahu. Na druhou stranu můžeme říci, že je tato oblast spojena s řadou problémů, které trápí muže. O jaké se jedná? Podíváme se na jejich hlavní přehled.

Jaký dárek koupit pro muže?

Je jedno, jestli to jsou Vánoce, narozeniny, svátek, nebo jakákoliv jiná událost.

Znáte nejznámější možnosti antikoncepce?

Sex už dávno není tabu. Od doby, co se o něm začlo stále více mluvit, se pochopitelně otevřelo i téma antikoncepce. Ta je velmi důležitá, jelikož umí chránit před nechtěným početím. Jaké jsou nejznámější cesty, kudy se lze vydat?

Novější články Starší články Starší články