Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Když vás už partner nepřitahuje

Žijete spolu už nějaký ten pátek, máte se sice pořád rádi, ale v posteli už to není zkrátka ono. Přestal vás partner přitahovat? Jak si s tímto problémem poradit?

Pravidla chování po hádce

Hádky jsou součástí každého partnerského soužití, ať chceme či nechceme. Dokáží vztah nepěkně pokazit, proto je důležité umět se správně hádat. S tím souvisí i chování člověka po hádce.

Anorexie může být i sexuální

O mentální anorexii, tedy o poruše příjmu potravy, slyšel asi každý. Víte však, že existuje také anorexie sexuální? A trpí jí nejen ženy, ale i muži.

Robotické společnice - dobrá zábava nebo degenerace společnosti?

Již v září zahájí v Itálii provoz společnost Lumi Dolls. Projekt s robotickými dívkami, které mají konkurovat placeným společnicím z masa a kostí, najdeme v hlavním městě italského regionu Piemont.

Šťastné a spokojené partnerské soužití? Díky hádkám!

Že jsou hádky zkázou pro vztah? V některých případech tomu tak skutečně je. Ovšem někdy může být opak pravdou! Hádky totiž mohou přispět ke šťastnému a spokojenému partnerskému soužití.

Výhody nezadaných a jak s nimi naložit

Nemáte zrovna partnera nebo partnerku? Nevadí, můžete si i přesto života naplno užívat! Pokud jste single, máte oproti zadaným celou řadu výhod.

Jaké sexuální tradice a rituály praktikovali naši slovanští předkové?

Před nástupem křesťanství do slovanských zemí naši předkové hojně praktikovali sexuální svobodu a oslavovali tak spojení člověka se Zemí.

Obezita a její vliv na sexuální život

Nadváha a obezita představují zdravotní problém s celou řadou negativních důsledků. Nejenom, že kila navíc ubírají člověku na kráse a atraktivnosti, ale také mají vliv na sexuální život.

Problémy v toxickém vztahu

Existují harmonické a spokojené vztahy, ovšem také vztahy toxické. Ty s sebou nesou celou řadu problémů a negativ. Rozhodně pak nejsou šťastné, právě naopak.

Antikoncepce bez pilulek existuje, ale má svá rizika

Celá řada lidí spoléhá na přerušovanou soulož coby formu antikoncepce. Tato metoda je sice nejlevnějším, ale také nejméně spolehlivým řešením. Riziko nechtěného otěhotnění je vysoké, stejně jako riziko přenosu pohlavních chorob.

Novější články Starší články Starší články