Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Články z rubriky LÁSKA A SEX:

Ta pravá kytice udělá radost každé ženě

Co dokáže každou ženu dokonale potěšit? Je to květina.

Nedůvěřujete svému partnerovi? Změňte to!

Žárlíte? Neustále přemýšlíte o tom, co zrovna váš partner či vaše partnerka dělá, kde a s kým je? Nedůvěřujete svému protějšku? Tak to je špatně!

Přemýšlíte o netradiční svatbě? Inspirujte se u našich slovanských předků!

Slovanská svatba jako oslava vzájemného svazku dvou lidí, která vzdává hold přírodě a obnovuje pohanské tradice dřívějších časů.

Aby byl váš partner šťastný

Ve vztahu byste měli být oba šťastní, jinak nemá cenu v něm pokračovat. Každé partnerské soužití je postaveno na lásce, komunikaci, porozumění a důvěře.

Důvody, proč s partnerem nemáte orgasmus

Podle vědců dosahuje při sexu orgasmu pouze jedna třetina žen, což je poměrně žalostné číslo. Může za to pouze fakt, že ženy nemají tak snadný přístup k orgasmu jako muži?

Když vás už partner nepřitahuje

Žijete spolu už nějaký ten pátek, máte se sice pořád rádi, ale v posteli už to není zkrátka ono. Přestal vás partner přitahovat? Jak si s tímto problémem poradit?

Pravidla chování po hádce

Hádky jsou součástí každého partnerského soužití, ať chceme či nechceme. Dokáží vztah nepěkně pokazit, proto je důležité umět se správně hádat. S tím souvisí i chování člověka po hádce.

Anorexie může být i sexuální

O mentální anorexii, tedy o poruše příjmu potravy, slyšel asi každý. Víte však, že existuje také anorexie sexuální? A trpí jí nejen ženy, ale i muži.

Robotické společnice - dobrá zábava nebo degenerace společnosti?

Již v září zahájí v Itálii provoz společnost Lumi Dolls. Projekt s robotickými dívkami, které mají konkurovat placeným společnicím z masa a kostí, najdeme v hlavním městě italského regionu Piemont.

Šťastné a spokojené partnerské soužití? Díky hádkám!

Že jsou hádky zkázou pro vztah? V některých případech tomu tak skutečně je. Ovšem někdy může být opak pravdou! Hádky totiž mohou přispět ke šťastnému a spokojenému partnerskému soužití.

Novější články Starší články Starší články