Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Lily Allen / foto: Lily Allen Music

Trapas Lily Allen: v obchodě za idiota

Britská popová hvězda Lily Allen chtěla nakoupit pár parádních kousků oblečení v luxusním londýnském obchodě Chanel, ale místo s nákupem vyběhla s ruměncem na tváři, když prodavačka odmítla její kreditku.

Lily přitom rozhodně není žádná socka, vždyť její debutové album „Alright, Still“ šlo na dračku. Jen v domovské Velké Británii se prodalo na 750 tisíc cédéček. Jenže ani známá tvář, ani super hit „Smile“, který boduje v hitparádách, nic nepomohlo. V obchodě ji jednoduše odmítli.

 

„Představte si to, mohl to být senzační moment. Já v Chanelu, paráda. Ale dopadlo to takhle,“ líčila pro deník The Sun zpěvačka. Trapas přitom pokračoval. „Když mi odmítli kartu, zavolala jsem do banky, jenže to mi zase klekl mobil. Vybila se baterka…,“ posteskla si Britka.

 

Zahanbená Lily Allen pak rychle vyběhla z krámu, tedy – luxusního obchodu, a vrátila se až příští den. Tentokrát už vyzbrojená šekem…

Už jste někdy zažili něco podobného?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 68