Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyvolení / foto: Prima TV

VyVolení: Na Duel posílena ochranka!

Dan prohlásil: „Nejsem srab!“ a vyzval Milana. Prima se bojí komplikací a na přímý přenos posílí ochranku studia!

Skutečně dramatický Duel čeká v sobotu reality show VyVolení – Noví hrdinové. V úterním Zúčtování dostal nejvíce palců Dan a stal se tak adeptem na druhé vyřazení.

Včera si jako svého soupeře vybral Milana. Právě oni dva měli před několika dny ostrou výměnu názorů, během níž došlo na výhrůžky a málem i na něco víc. „Chci chlapský souboj. Nejsem srab!“ prohlásil kickboxer Dan v přímém přenosu.

Rizika ve studiu

„V sobotu se může stát spousta věcí. Jsme si vědomi všech možných rizik. Neopomínáme ani to, že jsou VyVolení ve vile již dlouho a může se stát to, co v první řadě této reality show,“ říká tiskový mluvčí televize Prima Ladislav Pavlík.

Připomněl tak událost z první řady, kdy Hans uviděl ve studiu manželku s miminkem. Chtěl své dítě alespoň pohladit. O přestávce se proto zvedl a šel směrem k rodině. To ale pravidla nedovolují. Na výzvy Terezy Pergnerové vůbec nereagoval. Následně musela zasáhnout ochranka a došlo k nepříjemnému incidentu.  

Dan se měl v neděli zúčastnit boxerského zápasu. Dostal proto do Vily boxerské rukavice a boxovací pytel, aby mohl pilně trénovat. Zápas byl ale po úterním Zúčtování zrušen. „Dan jde do Duelu, a zápas proto nepřipadá jak kvůli hlasování, tak velkému psychickému vypětí Dana, v úvahu,“ řekl Ladislav Pavlík.

Napínavý a ryze chlapský Duel se odehraje zítra, vidět jej můžete na Primě.

Vrátí se do vily Dan nebo Milan?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 171