Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Vyvolení / foto: Prima TV

VyVolení: Dan a Veronika k oltáři?

Ve vile VyVolených byli původně soupeři o 11 miliónů. Pak k sobě našli cestu a neskrývali vzájemné sympatie. Veronika a Dan už ve vile nejsou, ale láska přetrvala. Vše možná skončí svatbou!

Čtyřiadvacetiletý svalovec Dan a dvacetiletá blonďatá kráska Veronika evidentně neztrácejí čas. „Veronika je ta, kterou si dokážu představit jako manželku. Ale ještě jsem se jí neptal,“ citoval Dana deník Blesk.

 

Drsňák je zamilovaný až po uši a nerad by začínající vztah zakřiknul. Od chvíle, kdy v sobotu Veronika vypadla, ji doprovází na každém kroku a září štěstím. „Užíváme si bez portů a kamer, nemusíme si dávat bacha na to, co říkáme a jestli nás někdo vidí,“ řekl Blesku.

 

Podle svých slov jej vyřazení ze soutěže vůbec netrápí. Svou výhru prý už má. To Veronice dokázal, když v pondělí slavila své dvacáté narozeniny. Koupil ji řetízek se srdíčkem a dvacet růží. Oslava navíc podle deníku proběhla v restauraci u stolu posetém květy růží...

Vydrží Danovi a Veronice jejich vztah?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 237