link
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Na cestě / foto: sxc.hu

Celebrity zvyšují porodnost

Český šoubyznys byl a ještě letos bude pořádně plodný. Několik hvězd se tento rok rozhodlo, že na svět přivede své potomky.

Zatím posledním „členem" české kulturní a společenské scény, kdo přivítal na světě svého potomka byl frontman nejoblíbenější české skupiny Kabát Pepa Vojtek (42). Jeho manželka, tanečnice Libuše Vojtková (26), mu v neděli porodila syna Matyáše.

Pro Pepu to znamená, že už je trojnásobným otcem, z prvního manželství má ještě dvacetiletého syna Pepu a s herečkou Sabinou Laurinovou pětiletou dceru Valentýnku. Libuška Vojtková nebyla jediná, kdo letos přivedl na svět svého prvního potomka. Stejně jako ona rodila císařským řezem i oblíbená herečka Alice Bendová (33), která má teď doma dva chlapy-malého syna Vašíka a jeho otce, podnikatele Václava Bendu. 

Svoji první ratolest má doma i slovenská modelka Andrea Verešová (26). Ta na začátku července porodila dceru Vanessu. K Andree si přidaly i další prvorodičky českého šoubyznysu a to Bára Kodetová, která porodila svému přítelovi Pavlu Šporclovi dceru Violetu, to Tereza Kostková „dala" svému manželovi režisérovi Petru Kracikovi syna Antonína.

Pozadu nezůstal ani nejznámější český pornoherec Robert Rosenberg, který si nedávno z porodnice odvezl svoji manželku Žanetu a syna Forresta Ryana.
Druhé dítě, dceru Stellu, přivedla na svět i jedna z našich nejlepších hereček Aňa Geislerová. Ta má doma se svým manželem, divadelním režisérem Zdeňkem Janáčkem už tříletého syna Bruna Fidelia.

Mezi další hvězdy, které si letošní rok vybrali pro rozšíření své rodiny patří i herečka Alena Antalová, Markéta Plánková, Martina Balogová a v očekávání stále je moderátorka Gábina Partyšová a ředitelka České Miss Michaela Maláčová. Na povrch také prosáklo, že těhotná by měla být i Tereza Pergnerová. 

A pak, že je v České republice nízká porodnost...

Co si o tom myslite vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 293