link
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Pamela Anderson / foto: pamelaanderson.com

Nejdráždivější na světě? Pamela a její prsa!

Pamela Anderson byla vyhlášena nejdráždivější ženou televizní obrazovky.

Sexbomba Pamela Andersonová udělala díru do světa svými odvážnými fotkami v pánském magazínu Playboy. Tam si jí také všimli tvůrci seriálu Baywatch (Pobřežní hlídka) a obsadili ji do role vnadné záchranářky pobíhající po pláži v titěrných rudých plavečkách.

Převrat ve vnímání krásy
Tento riskantní tah se ukázal být geniálním, protože prsatá platinová krasavice přilákala k televizním obrazovkám milióny diváků.

Nyní byla Pamela za svůj výkon oceněna prestižní cenou internetového poskytovatele AOL, jehož uživatelé zvolili Pamelu jako jedničku mezi sexy ženami televizní obrazovky všech dob.

"Pamela v rudých plavkách se stala ikonou. S její rolí záchranářky CJ Parkerové přišel totální převrat ve vnímání ženské krásy," řekl mluvčí AOL a dodal, že první cenu získala drtivou většinou hlasů.

Zoufalá manželka je pátá
Druhé místo obsadila herečka Farrah Fawcettová, která se stala sexsymbolem sedmdesátých let díky filmu Charlieho andílci. Na třetím místě skončila u nás méně známá herečka Lynda Carterová.

Čtvrté místo si zajistila Heather Locklearová, kterou známe ze seriálu Melrose Place. A konečně páté místo dostala Zoufalá manželka Eva Longoriová.

Považujete plastikovou Pamelu za přitažlivou?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 146