link
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Union Jack / foto: shutterstock

Bacha na Brity! Nemyjí se a nemění spodky

Šest miliónů Britů si neumyje ruce po použití toalety a více než půl miliónu si mění spodní prádlo pouze jednou měsíčně. Tolik nejnovější průzkum.

Více než třetina Angličanů připustila, že se neumyjí každý den. A 27 % bez ostychu sní jídlo, které jim upadne na podlahu. Průzkumu se zúčastnilo 3000 ctihodných občanů Velké Británie.

Pokud tedy plánujete dovolenou, vězte, že obyvatelé Londýna a Skotska dopadli nejlépe, je tam rovných 68 procent obyvatel, kteří hygienu vykonávají každodenně. Hlavní město mělo ale také největší podíl těch lidí, kteří se naopak umyjí jen jednou měsíčně...

Zajímavé je, že průzkum se odehrával v režii společnosti, která vyrábí antibakteriální či jiné hygienické prostředky. Na závěr vydala všem Britům doporučení měnit ručníky a ložní prádlo jednou týdně, nesbírat jídlo z podlah a používat čistá kuchyňská prkénka.

Tedy pokyny, které dáváme už předškolním dětem. Zvláštní, co říkáte?

Co na to říkáte vy?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 120