Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Toaleta / foto: shutterstock

Lord Hoven terorizuje VŠE!

Kantoři a studenti Vysoké školy ekonomické (VŠE) jsou vystaveni absurdnímu chování deviantního jedince, který si nechá říkat Lord Hoven.

Pobočka Vysoké školy ekonomické na Jižním Městě se v těchto vánočních dnech musí potýkat s nevídanou úchylkou jakéhosi pomatence. Ten počínaje listopadem v budově školy provozuje svůj nemístný koníček.

Místo aby na pánských záchodcích jako každý jiný vykonal potřebu a odešel, rozhodl se výkaly rozpatlávat po celých toaletách. Úchyl s vedením školy navíc hraje hru – nechává nejrůznější vzkazy, a tak se všichni mohou dozvědět, že jde o počiny člověka, který si říká Lord Hoven.

Znečistit svět

magazin.cz
Jeho manifest je dokonce přístupný na internetu. Hovoří se v něm zjednodušeně o tom, že svět je špatný a je třeba ho znečišťovat. Lord Hoven je na svou práci náležitě hrdý, a tak připojil i seznam míst, která svým ojedinělým způsobem znectil. Jedná se povětšinou o stanice metra a veřejné toalety. Zatímco tam šlo o zjevně nárazové akce, VŠE trpí tím, že se v ní Lord Hoven usídlil na delší dobu.

„Zatím jsem se s tím naštěstí nesetkal, ale poškozuje to renomé školy,“ myslí si student Michal Kraft. Dodává, že na záchody vstupuje s jistým sebezapřením.

Správce školy se pokoušel zasáhnout uzamykáním pánských toalet, pomatenec se ale odradit nenechal. Začal močit do odpadkových košů a na sedačky, jež studenti používají k odpočinku.

Kdo to je?
Všichni, kdo se mohli s počiny Lorda Hoven blíže seznámit, hovoří o tom, že není možné, aby tolik výkalů vyprodukoval jediný člověk. Evidentně jsou do školy importovány.

Nikdo netuší, jakou taktiku Lord Hoven používá a jak je možné, že ještě nebyl dopaden. Vždyť po takových výkonech musí jeho tělo nést nějaké pachové či vizuální známky.

„Hrozí nákaza žloutenkou a jinými nemocemi,“ uvědomuje si další nepříjemná rizika fekálního záchvatu správce areálu školy.

Lord Hoven se pro VŠE stal opravdovým postrachem, o kterém už koluje celá řada legend. Je to student? Je to kantor? Nebo kdo to vlastně je?

Máte podobné pomatence ve svém okolí?

Captcha

Počet příspěvků v diskusi: 212